Sleduj nás

VIDEO: Nechutný úder do slabin a UFC zápasník šel k zemi! Mám opravdu krásně nakopané oříšky, vzkázal z nemocnice

VIDEO: Nechutný úder do slabin a UFC zápasník šel k zemi! Mám opravdu krásně nakopané oříšky, vzkázal z nemocniceFOTO: UFC

Vynásobte si tu největší noční můru každého muže dvakrát a dostanete se na půlku toho, co si prožil čínský zápasník Aoriqileng. „Mongolský Zabiják“ inkasoval takový úder mezi nohy, že mu nestačila ani pětiminutová pauza a z klece mazal rovnou do nemocnice.

Sobotní turnaj organizace UFC přinesl obvyklou porci tvrdých ukončení a skvělých sportovních výkonů. Bohužel jsme byli také svědky situace, která fyzicky bolela každého přihlížejícího muže. Třicetiletý Číňan Aoriqileng se střetl s neporaženým Danielem Marcosem a zápas byl už od prvních vteřin provázen neúmyslnými fauly. Oba bojovníci se zasáhli pod pás a přišel i nepříjemný dloubanec do Marcosova oka.

Vše vygradovalo ve druhém kole, kdy už notně zmlácený Číňan vytáhl prazvláštní techniku s výskokem a Marcos jej v tu chvíli naplno nakopl do suspenzoru. Aoriqileng se okamžitě zkroutil jako paragraf a ani po pětiminutové zdravotní pauze nebyl schopný pokračovat. Zápas tak byl ukončen bez výsledku a následoval rychlý převoz do nemocnice, kde se Číňan podrobil CT hlavy a ultrazvuku varlat.


Výsledky všech vyšetření jsou podle posledních zpráv pozitivní. Jak dlouho si ovšem Aoriqileng neužije trochu zábavy se svou drahou polovičkou, to je otázka. Každý, kdo něco takového zažil, tak ví, že podobný kulečník je cítit ještě mnoho dní po samotném zásahu. Varlata jsou totiž plná nervových zakončení extrémně citlivých na jakýkoliv náraz. Samotné zhmoždění varlete, které se odborně nazývá hematokéla, může vést až ke krvácení do šourku. Vše provází obrovské bolesti a otok, který se vstřebává týdny.


Stejně jako Aoriqileng dopadl loni v červnu i Američan Johnny Munoz. Ten sice zápas zvládl dokončit, ale dva tvrdé zásahy mezi nohy mu způsobily obrovské zdravotní obtíže. Kromě porážky tak musel vstřebat i krev v moči a velký otok varlat. O svoji smůlu se podělil na sociálních sítích a přidal i lakonický komentář.

„Mám opravdu krásně nakopané oříšky. Pokud tenhle příspěvek bude retweetovat aspoň dva tisíce lidí, tak vám sem nahraju i fotky, pro lepší představu!“


Další články