Sleduj nás

VIDEO: MMA zápasnice Petra Částková okusila i Bellator

VIDEO: MMA zápasnice Petra Částková okusila i Bellator

Jak se cítí žena, když vstoupí do oktagonu? O tom tentokrát vypraví Petra Částková, která okusila i zápas v Bellatoru, což je jedna z nejlepších zahraničních organizací.

MMA zápasnice Petra Částková okusila i Bellator

Nyní se připravuje na další bitvu. Už brzy se totiž představí pod značkou XFN, kde jí bude čelit Ukrajinka Vladena Yavorskaya. Jaké emoce v bojových sportech probíhají a co je potřeba k úspěchu „Muay thai jsem se věnovala opravdu dlouhou dobu a občas se stávalo, že mi v zápase „uletěl“ nějaký ten podmet, či hod z juda a trenéři se mě – zpočátku ze srandy – ptali, zda nechci zkusit MMA. A tak jsem zašla na pár tréninků k Andrému a ten mi následně domluvil můj první zápas v Polsku. My tam tehdy jeli s Mírou Šafrem „jen to zkusit“. No a ono to vyšlo, vyhrála jsem a MMA mne definitivně dostalo. Následovalo období, kdy jsem se snažila stíhat všechny sporty dohromady, ale to nejde dělat věčně. Zkrátka na více židlích se jedním zadkem sedí špatně. A vzhledem k tomu, že v MMA bylo hodně příležitostí zápasit, k tomu mě i bavilo nejvíce, tak jsem začala naplno trénovat v týmu Andrého Reinderse a musím říct, že to byla skvělá volba,“ rozpovídala se Petra o svém debutu v MMA.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Další články