Sleduj nás

VIDEO: Khabibův otec pohrozil Diazovi: Koleduješ si o to, co jsme měli udělat už dávno!

VIDEO: Khabibův otec pohrozil Diazovi: Koleduješ si o to, co jsme měli udělat už dávno!

UFC 239 bylo zajímavé nejen z hlediska soubojů v oktagonu, ale také z hlediska toho, co jim předcházelo. Jedna taková událost se stala v hledišti, kde se do sebe pustili Nate Diaz a Khabib Nurmagomedov.

„Khabib a Nate se do sebe pustili, nadávali jeden druhému. Nakonec museli být od sebe odděleni,“ potvrzoval Dana White, co se stalo v publiku lasvegaské T-Mobile Areny, s níž už má ruský Orel své zkušenosti, neboť zde loni v říjnu rovněž rozpoutal v hledišti vřavu.


Nate Diaz si již měsíce dobíral Khabiba na sociálních sítích, kde neustále zmiňoval, že se ho bojí. Šampion lehké váhy jen odpovídal, že když se naposledy viděli osobně, tak to byl spíš Nate, kdo byl pos*aný až za ušima, protože při pohledu z očí do očí nebyl schopný udělat nic z toho, co říkal. Jak vidno, Diaz si nyní vzal tato slova k srdci, a když se zmíněná dvojka viděla, tak na sebe zaútočila.


Netrvalo to dlouho a daná událost se rychle stala virální. Velká část fanouškovské základny z obou táborů se začala dožadovat souboje, který by rozhřešil oba hříšníky. Podobného názoru je dokonce i Khabibův otec Abdulmanap Nurmagomedov.

„Tenhle chlápek (Nate) si koleduje o to, co jsme měli udělat už dávno, a to bez ohledu na to, že nyní není vůbec na řadě,“ napsal Abdulmanap na svém instagramu. „Kolikrát jenom jsme se v minulosti dožadovali zápasu s ním nebo (Anthonym) Pettisem, ale pokaždé ta dohoda byla těžká uzavřít. Nechť UFC dá tomuto muži šanci.“

Na Natea Diaze čeká na UFC 241 (18. srpna) comeback v podobě duelu ve velterové váze. Khabiba o necelý měsíc později prověří Dustin Poirier. Další plány Dana White nehodlal odhalit, neboť jak sám řekl, tak si hodlá počkat i na rozhodnutí Conora McGregora, zdali se plánuje ještě vrátit.Další články