Sleduj nás

Video: Jacare Souza musí po děsivém zranění na operaci. Kost se zlomila nad loktem, říká

Video: Jacare Souza musí po děsivém zranění na operaci. Kost se zlomila nad loktem, říká
Kariéra Jacereho Souzy se dost možná nachýlila ke svému konci. Nejenže prohrál čtvrtý zápas v řadě, ale navíc si v tom posledním ještě zlomil ruku.

Šlo o opravdu nepříjemné zranění, se kterými u tohoto sportu už občas bohužel musíme počítat. Brazilský veterán byl ještě v rámci prvního kola lapen do armbaru, z něhož již nenašel způsob, jak uniknout. Jeho snaha ovšem vyústila frakturou, s níž se nyní bude muset vydat na operační sál.

souza zraneni


„Jacare se mi svěřil, že se během pondělí podrobí operaci ruky. Kost byla zlomena nad loktem,“ zveřejnil novinář Ariel Helwani, který pár chvil předtím vedl s Brazilcem rozhovor.

„UFC mi dává veškerou možnou podporu. I když se svět (kvůli pandemii) zastavil, UFC tu vždy bylo pro své bojovníky,“ citoval Helwani Souzova slova.


Jedenačtyřicetiletý válečník z řad střední váhy tak stojí před další těžkou životní zkouškou. Protože však má na kontě čtyři prohry v řadě a za sebou nepěkné zranění, dá se očekávat, že pokud se ještě vrátí, bude to dost možná na poslední fight kariéry.

Varování: Přímo z videa je slyšet hlasité křupnutí.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články