Sleduj nás

Video: Jacare Souza musí po děsivém zranění na operaci. Kost se zlomila nad loktem, říká

Video: Jacare Souza musí po děsivém zranění na operaci. Kost se zlomila nad loktem, říká
Kariéra Jacereho Souzy se dost možná nachýlila ke svému konci. Nejenže prohrál čtvrtý zápas v řadě, ale navíc si v tom posledním ještě zlomil ruku.

Šlo o opravdu nepříjemné zranění, se kterými u tohoto sportu už občas bohužel musíme počítat. Brazilský veterán byl ještě v rámci prvního kola lapen do armbaru, z něhož již nenašel způsob, jak uniknout. Jeho snaha ovšem vyústila frakturou, s níž se nyní bude muset vydat na operační sál.

souza zraneni

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Jacare se mi svěřil, že se během pondělí podrobí operaci ruky. Kost byla zlomena nad loktem,“ zveřejnil novinář Ariel Helwani, který pár chvil předtím vedl s Brazilcem rozhovor.

„UFC mi dává veškerou možnou podporu. I když se svět (kvůli pandemii) zastavil, UFC tu vždy bylo pro své bojovníky,“ citoval Helwani Souzova slova.


Jedenačtyřicetiletý válečník z řad střední váhy tak stojí před další těžkou životní zkouškou. Protože však má na kontě čtyři prohry v řadě a za sebou nepěkné zranění, dá se očekávat, že pokud se ještě vrátí, bude to dost možná na poslední fight kariéry.

Varování: Přímo z videa je slyšet hlasité křupnutí.


Další články