Sleduj nás

VIDEO: Gypsy King i přes masivní cut uštědřil první porážku Ottu Wallinovi

VIDEO: Gypsy King i přes masivní cut uštědřil první porážku Ottu Wallinovi

Fury prodal svoje zkušenosti jedenatřicetiletého borce a na body udolal švédského protivníka Ottu Wallina (nyní 20-1-0). Během souboje však utržil poměrně vážnou tržnou ránu nad pravým obočím, čímž ohrozil svou neporazitelnost.

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) se musel vypořádat s nepříjemným cutem nad pravým okem již od třetího kola, ale od poloviny zápasu byl boj jasně v jeho režii, maximálně v posledním kole sebral Wallin všechny síly a pokusil se zasypat Furyho smrští úderů, neúspěšně však. Zápas tak skončil 116-112, 117-111 a 118-110 ve prospěch Gypsyho Kinga. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Celý boj doprovázela výborná atmosféra. Fury nakráčel do ringu v sombréru, zahalený do barev Mexika (čímž si opět snažil rýpnout do Andyho Ruize). „Já jsem Gypsy Warrior a tohle je mexický Den nezávisloti. Do toho, Mexiko!“ prohlásil již na úvod.

Tyson se po zápase vyjádřil, že nebyl schopen na pravé oko pořádně vidět. Trenér Švéda dal totiž pokyn svému svěřenci, aby se na jeho cut zaměřil, což se mu v šestém kole povedlo znovu. V sedmém dějství to ale rozproudilo Tysona, který několika přesnými údery přebral otěže zápasu. Toto tempo mu vydrželo až do posledního kola, kde měl Švéd ještě menší záblesk a mohl rozhodnout. Zejména levý hák mu parádně sedl. Fury, celý od krve, se po něm jen snažil zápas dotáhnout do úspěšného konce.Další články