Sleduj nás

VIDEO: Další ostré KO při fackované. Zápasník dostal ránu, po které chytil třas do nohou

VIDEO: Další ostré KO při fackované. Zápasník dostal ránu, po které chytil třas do nohouFoto: Power Slap

Tahle show momentálně budí v Americe největší zájem, přesto nad její tvrdostí zůstává rozum jenom stát.

Za námi je Power Slap 5, přičemž organizace postupně uvolňuje do éteru videa všech zápasů, které se zde konaly. Do jednoho takového se postavila dvojice lehkých vah složená z Brendena Mahona a Dallase Marrona.

Klasický nástup k fackovacímu stolku doprovodil hod mince, který určil, že Mahon bude začínat. Solidní první facka s Marronem zatřásla. Chvíli se zachvěl na místě, načež dostal minutu na zotavení. Burácející pokřik z jeho úst značil, že „je v pořádku“ a hodlá svému soupeři úder vrátit. Řada tedy přišla na něj.

Marron, který je povoláním DJ, vyslal svou první facku, po níž Mahonovi na okamžik vyhodil pojistky a poslal jej do kolen. Na to, jak hrozivě to vypadalo, se však rychle zmátořil a rozhodčímu signalizoval, že může pokračovat. Sudí jeho žádost schválil a šlo se tedy do druhého kola.

Tváře obou borců už vykazovaly následky poškození z úvodního dějství a prakticky bylo jasné, že ani jedna strana další nápor příliš dlouho nevydrží. To se víceméně potvrdilo po facce, kterou vyslal Mahon. Nezdálo se sice, že by jeho úder patřil k nejsilnějším, ale následky byly fatální.

Marron nejprve zavrávoral a potom přepadl dozadu. Ruce se mu prohnuly a levá noha se začala třást, jako by jí právě projel elektrický proud. Když to rozhodčí viděl, žádný čas na zotavení mladému dýdžejovi ani nedal, rovnou duel ukončil.  

I když tento druh zábavy mnoho lidí nechápe, stejně jej všichni sledují. A to je něco, z čeho má jeho zakladatel Dana White ohromnou radost.

„Všichni mě měli za blázna, ale podívejte se na mě teď. Power Slap je nejúspěšnějším sportem v Americe. Ve sledovanosti předčil celou konkurenci. I kdybyste vzali čísla sledovanosti ze sociálních sítí od NFL, NHL, NBA, Formule 1, Nascaru a dalších a vynásobili byste je čtyřmi, tak stále nedosáhnete na úspěch, jaký má Power Slap,“ bil se White v pořadu Rock Sugar Magic do prsou. Avizoval tak, že turnajů bude stále více a více.Další články