Sleduj nás

VIDEO: Bojovník se chystal ukončit soupeře, místo toho uspal rozhodčího

VIDEO: Bojovník se chystal ukončit soupeře, místo toho uspal rozhodčího

Hodně šokující záležitost se stala během druhého kola zápasu na turnaji Max Muay Thai v Thajsku. Čínský bojovník Kou Ta-kchuej (Gou Dakui) totiž stihl knockoutovat nejen svého thajského soupeře Super X Sitsontidecha, ale také hlavního rozhodčího.

„To je neuvěřitelné, rozhodčí byl právě posán k zemi!“ znělo od jednoho z televizních komentátorů zápasu mezi Ta-kchuejem a Sitsontidechou. „Tak tohle jsem za více než třicet let v tomto sportu ještě neviděl!“ stupňoval napětí.

Sudí se přitom jako vždy jen snažil konat svou práci. Omámeného bojovníka běžel ochránit od ještě větší nakládačky, jenže nakonec zapomněl opatrovat i sám sebe. Dodatečná kopačka mu přistála rovnou na obličeji.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Myslel jsem si, že jsem viděl již všechno, ale tohle je opravdu rarita,“ přidával zápasový komentátor, jenž nestačil žasnout. Duel musel následně oficiálně ukončit náhradní rozhodčí. 


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži