Sleduj nás

Věra Mikulcová: Dostala jsem nabídku na zápas v kleci. Ale s mužem! Slušně jsem je poslala někam

Věra Mikulcová: Dostala jsem nabídku na zápas v kleci. Ale s mužem! Slušně jsem je poslala někamFoto: Fitness Factory Jihlava

Věra Mikulcová už několik dlouhých let sklízí úspěchy na poli kulturistiky, ale v posledních měsících byla spojována i s bojem v kleci.

Na české scéně nám momentálně řadí dvě „bizarní“ organizace, tedy Clash of the Stars a RedFace, a pravděpodobně obě z nich projevily zájem o nejznámější českou kulturistku, jejíž svaly jí může závidět kdejaký muž.

Protože Věrka pravidelně obsazuje přední místa několika sportovních či fitness magazínů, má díky tomu své pravidelné fanoušky i čtenáře. A všechny by nepochybně zajímalo, jak by si tato muskulaturní brunetka vedla v MMA kleci. Odpověď na tuto otázku bohužel ale nikdy nezjistíme.


„Jednou za mnou přišli kluci v tělocvičně a řekli mi, že prý budu někde zápasit. Já se divila: ‚Kde zápasit? O ničem nevím!‘ (smích) Tenkrát jsem o ničem vůbec nic nevěděla. Nabídky na zápasy sice dostávám, ale upřímně na ně vůbec nereaguju,“ svěřila se Věrka portálu Refresher.

„Jednou jsem dokonce měla telefon, jestli bych nešla do klece. Proti muži! Vůbec netuším, kdo mi to volal, ale toho pána jsem slušně poslala někam. Já se věnuji kulturistice a do MMA zápasu bych nikdy nešla, protože se bojím zranění,“ řekla Věrka, která zároveň přiznala, že jí kromě souboje v kleci chodívají nabídky i do Survivoru, do Výměny manželek a dalších reality show.


Jak jsme pochopili, i navzdory mediální popularitě se nyní Věra ve svých čtyřiceti dvou letech nehodlá do ničeho velkého mimo svůj obor pouštět. Loni v létě se probojovala mezi nejlepší desítku na obnovené soutěži Olympia Masters, a pokud jí to zdraví dovolí, ráda by si tento úspěch zopakovala.

A od tohoto plánu se odvíjí i její cíle pro nadcházející dva roky. V hlavě nosí jednu soutěž v Anglii a poté opětovnou účast na Masters. Potom se její svaly stanou už jen ozdobou jihlavské Fitness Factory, kde bude předávat rady ostatním.


Další články