Sleduj nás

Vémolu sestřelím ještě před důchodem, hlásí posila Oktagonu. Kdo to vůbec je? ptá se Terminátor

Vémolu sestřelím ještě před důchodem, hlásí posila Oktagonu. Kdo to vůbec je? ptá se TerminátorFOTO: PFL

Sice nemá ve žluto-černé organizaci ani jediný zápas, ale „kamarádů“ si již nadělal na tři životy dopředu. Irský drzoun Will Fleury nám naplno předvádí, jak se v dnešní době protlačit k atraktivním soupeřům.

Britská expanze Oktagonu stále pokračuje. Nedávný turnaj v Newcastlu opět ukázal, že zaujmout specifické ostrovní publikum bude pořádný oříšek. Bez borců navázaných na anglické fanoušky to rozhodně nepůjde, a tak Oktagon vytáhl z klobouku smlouvu pro čtyřiatřicetiletého Willa Fleuryho. Ten si na úvod připravil peprný proslov, při kterém se opřel do téměř všech zápasníků z vrcholu žebříčku.

„Tady je moje smlouva s Oktagonem na čtyři zápasy. Až ji podepíšu, tak je celá TOP 10 v prde*i. Stephan Puetz porazil jen samé lemply, toho rozbiju kdykoliv. Rafael Xavier se mnou nechce bojovat, protože jsme prý kamarádi. On ale ani neumí anglicky, takže dostane taky na budku. Poppecka jsem zničil na tréninku v SBG a klidně to udělám znovu před lidmi. Nakonec je tady Karlos Vémola, který dostal po hubě v prosinci. Tomu dám ještě chvilku čas, ale ať si nemyslí, že bude končit kariéru dřív, než si to se mnou rozdá,“ odvázal se ve své výzvě Fleury na Instagramu.


Irský bijec má momentálně bilanci jedenáct výher a tři porážky. Zvítězit dokázal při své premiéře v PFL i ve čtyřech zápasech v Bellatoru. Kvalita tedy na jeho straně určitě bude, ale svým projevem si příliš velké sympatie nezískává. Domácí fanoušci totiž na případě Shema Rocka nebo naposledy Frimponga ukázali, že je podobně velkohubá prohlášení příliš neberou.

Ze strany poplivaných bojovníků jsme se zatím žádné pádné odpovědi nedočkali. Jediný, kdo na Willa zareagoval, byl Karlos Vémola. Ten si vypůjčil oblíbenou hlášku Conora McGregora a odkázal tak křiklouna do patřičných mezí.


„Kdo je vůbec kur*a tenhle chlap?“ dotázal se řečnicky „Terminátor“.


Další články