Sleduj nás

Vémola už nikam nesměřuje! Českému MMA jen škodí! je přesvědčený Patrik Kincl

Vémola už nikam nesměřuje! Českému MMA jen škodí! je přesvědčený Patrik Kincl
Karlos Vémola je v kurzu. O jeho veselce, která se v tomto týdnu stala společenskou událostí číslo jedna, si povídají i prodavačky v jednotě kdesi v pohraničí a do svého rivala se po kratší odmlce opřel i momentální šampion střední váhy OKTAGONu.

„Možná to bude znít zahořkle, ale připadá mi, že Karlos českému MMA škodí. Ty bulvární kauzy a vyjádření. Neumím si představit, že teď půjdu za nějakým velkým partnerem, ať podpoří náš klub, že jsme všichni sportovci. On si pak pustí nástup na Štvanici a víme, jak by to dopadlo…“

https://twitter.com/i/status/1552882320419479552

Bylo to trapné?


Patrik samozřejmě narážel na Terminátorův královský příchod, kdy za zvuků písně Karla Gotta přijel český bijec na trůnu a na obličeji měl svoji obligátní masku, která s královským hermelínem a korunou tvořila opravdu zvláštní kontrast.


K tomu se ostatně Kincl vyjadřoval již po turnaji, kdy nazval na svém Instagramu uvedl, že jsme dostali Tysona Furyho z Wishe.

Nicméně, i když nástup vzbudil rozpaky, o sportovním výkonu již nemohou být pochybnosti. Karlos se s chorvatským Jokerem Iličem vůbec nemazal a ukončil jej již v prvním kole na svůj oblíbený Arm-Triangle-Choke.


Stal se tak právoplatným šampionem polotěžké váhy a v pozápasovém rozhovoru vyhlásil útok na další dva opasky.

Jeden z nich bude ve hře již v září, a to na turnaji OKTAGON 35, který se odehraje v Brně. Patrik bude bránit svoji pozici před Francouzem Alexem Lohorém. Ten si o tento zápas řekl ihned po výhře nad Polívkou a bylo vcelku jasné, že mu organizace ráda vyhoví.

https://twitter.com/i/status/1552021903178698753

„Lohorého mám nakoukaného, je to komplexní zápasník, navíc držák. Pro mě bude velká výzva, abych ho ukončil před limitem, ideálně v prvních dvou kolech,“ říká Patrik, protože Alex prohrál před limitem pouze třikrát z osmadvaceti zápasů.


Hodně se s ním natrápil i Karlos, který jej na OKTAGONu 20 udolal až po pěti kolech na body. Českým fanouškům tedy nezbývá než fandit hradeckému bijci a doufat, že se odvety za čtyři roky starý zápas konečně dočkáme.

Vémola vs. Kincl je tuzemské poměry opravdu mega zápas, který může silně ovlivnit budoucnost celé organizace.

ilic vemola souper zapas mma stvanice

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu