Sleduj nás

Vémola: S Kinclem už žádné rozhovory, ještě se ta tlustá k**va urazí a zažaluje mě

Vémola: S Kinclem už žádné rozhovory, ještě se ta tlustá k**va urazí a zažaluje měFOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola už odmítá jakkoliv nadále promovat zápas s podrazákem Patrikem Kinclem, který všechny spory tahá k soudu.

Příkladem nám je prosincová kauza, kdy ke Karlosovi do Vémolandu dorazila policejní razie. Několik vozů s příslušníky státní policie mu zaklepalo na dveře s tím, že k nim přišlo udání, že nejznámější český MMA fighter doma chová jeden druh zakázaného exotického zvířete. 

Po důkladné prohlídce sice k žádnému potvrzení porušení pravidel nedošlo, ale v následném rozhovoru, který vyšel i do televize, si Karlos neodpustil připomínku, že to udání na něj přišlo od dobrého kamaráda Patrika Kincla, který tak činil naprosto cíleně, aby Karlose před plánovanou MMA odvetou rozhodil. 

Patrik Kincl si toto veřejné nařknutí nenechal líbit, a tak Terminátora požádal o omluvu. Té se však nedočkal, a tak celou věc táhne až k soudu. Tím to ovšem přepálil. 

Odteď už žádné rozhovory, podcasty, pořady, nic

Karlos Vémola se cítí celou situací natolik pobouřen, že odmítá se svým květnovým soupeřem kdekoliv vystupovat na veřejnosti. Už žádná propagace zápasu, ještě by se Patrik urazil a náhodou si šel zase stěžovat. 


„Už jsem to říkal i Ondrovi (Novotnému),“ povídal Karlos v podcastu RED CARD u Tomáše Řepky, „s Kinclem už nikdy nepůjdu do žádného pořadu, podcastu nebo trashtalku, protože mu náhodou něco řeknu a ta malá tlustá ku**a se urazí a zase mě zažaluje.“ 

„Já o něm říkám, že je malý a tlustý, a on mně říká, že jsem velký blbý. Takže i já bych ho mohl zažalovat za to, co o mně říká, i když je to pravda (smích)… Takže to hovado si vybralo tenhle směr a já to v životě nedokážu pochopit,“ povídal Vémola. 

„O to víc se na ten zápas těším, až bude, protože Kinclovi budu moct zcela legálně dát přes hubu. A ještě za to dostanu zaplaceno. V tom je ta krása,“ přidal závěrem. Další články