Sleduj nás

Vémola: Oktagon mi našel velmi silného soupeře, Jokera nesmím podcenit

Vémola: Oktagon mi našel velmi silného soupeře, Jokera nesmím podcenit
Co říkají fanoušci, tím se Karlos Vémola nenechává rozptýlit. On sám moc dobře ví, proti jak těžkému soupeři bude stát.

Fanoušci se řídí jedním prostým faktem, a tím jsou papírové předpoklady. Ty nám říkají, že je Terminátor v tomto duelu zcela jasný favorit, na něhož je vypsán kurz dokonce „směšných“ 1.08.

Kdo ovšem věří, že tohle bude snadná bitva, ten by se dal nazývat klaunem. „Oktagon mi sehnal skutečně kvalitního soupeře,“ potvrzuje Terminátor, jenž nechce a ani nesmí nic podcenit.

Karlos Vémola na Štvanici


„Ilič má za sebou skvělé bitvy. Porazil Janikowskiho, který je oproti mně skutečný pan wrestler. To je olympionik ve wrestlingu. Materlu hodně potrápil. Ten kurz, který je na něj vypsán, vůbec nechápu,“ okomentoval Vémola současné papírové předpoklady.


„Já osobně Iliče vůbec nepodceňuji jako všichni tihle fanoušci. Jsem rád, že mi Oktagon sehnal takhle kvalitního soupeře,“ pochválil práci promotérů.

Srbský Joker je především postojář, ale zato se vyžívá v knokautech. Trenér André Reinders dokonce přiznává, že má dobrou obranu proti strhům, což by Karlosovi mohlo dělat potíže. To nám mimo jiné napověděly i Iličovy předchozí zápasy.


iaf ondrus vemola muradov

„Když se podíváte na fight s Materlou, jak se s ním potrápil, nebo ten Janikowski. Tenhle frajer má 7 KO v prvním kole, asi to není úplně náhoda. Myslím si, že je to úplně právoplatný a zasloužený vyzyvatel, protože má za sebou x výher,“ souhlasil Vémola s výběrem protivníka, jenž mu pro titulovou bitvu připadá naprosto adekvátní.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu