Sleduj nás

Vémola: Oktagon je má volba i moje cesta zpět do UFC

Vémola: Oktagon je má volba i moje cesta zpět do UFC

To, co fanouškům kdysi slíbil, se jim pokusí i splnit. Český Terminátor, který se nám nově od roku 2019 bude prezentovat pod značkou Oktagonu MMA, plánuje navázat na svou cestu, jíž započal už v XFN.

Jedná se o naplnění toho největšího cíle všech špičkových nejen českých fighterů. UFC je naprostý strop, kam směruje i Karlos Vémola. „Změna organizace nehrála na mé pouti žádnou roli. Já jsem pořád na své cestě, na které lidem doručuji vše, co jsem předpověděl,“ potvrzoval Terminátor během prezentace pod svým novým chlebodárcem.

„Pokud budu vyhrávat, tak nevidím důvod, proč bych se do UFC neměl dostat. Nezáleží na tom, jestli to bude letos, za rok nebo za dva, ta šance přijde,“ přibližuje, přičemž nezapomíná opomenout, že teď k tomu bude mít i lepší příležitosti. „Oktagon je pro mě dost dobrá volba, kde mohu porazit soupeře, které jsem vždy chtěl porazit a které jsem fanouškům slíbil.


Samotným vrcholem bylo zveřejnění fightu se slovenskou legendou Attilou Véghem. „Protože se jedná o opravdu velký zápas, myslím si, že by měl být rozdělen na dvě části. Jeden v Praze a pak odveta v Bratislavě,“ předurčil Vémola. A co že to znamená? „Pro mě samotného dvě výhry,“ nechal Végha v údivu.

Hlavní myšlenka Karlosova proslovu tedy byla v doručování svých poselství k lidem a plnění vlastních priorit. „Pirát, Attila a Prince, to jsou tři jména, co jsem chtěl, a to jsou tři jména, s nimiž mi Oktagon pomůže se utkat. Dva už tu už mám, ti mi již neutečou, a třetí, dá-li promotér, se kterým jsem už domluvený, tak přijde i Prince,“ dodal.

Další informace, jako jsou přesná data zápasů i místa konání, pro vás připravíme v následujících článcích. To vše společně i s analýzami a ostatními horkými novinkami, které jsou v plánu pro rok 2019.Další články