Sleduj nás

Vémola o koronaviru: Nakažena je celá rodina. Na zápas momentálně nemám ani pomyšlení

Vémola o koronaviru: Nakažena je celá rodina. Na zápas momentálně nemám ani pomyšlení

Zdraví a rodina na prvním místě. Tímto heslem se nyní řídí Karlos Vémola, jehož zasáhla právě probíhající pandemie koronaviru. A bohužel v tom není jen on sám. 

„Než přišly testy, byl jsem od rodiny oddělený, ale pak nám řekli, že to je zbytečné," přiznal Deníku Sport Terminátor s tím, že byla nakažena i jeho rodina. „Alespoň můžu Lele občas pomoci a být s malou. Mně nebylo dobře už od pátku, malé také ne. Ale Lela byla v pohodě, takže jsme měli rozdělenou domácnost. No a teď jsme zjistili, že to máme stejně všichni tři."

Sám Karlos se to snaží nějak přechodit, u jeho malé dcerky je to však horší. „Když mi je nejhůř, tak si v noci dám paralen nebo brufen. Ale to na to přímo nějak nepůsobí. Malá má však opravdu silnou horečku, čtyřicítky teploty.“


A vzhledem k situaci se není čemu divit, že momentálně nemá na zápas ani pomyšlení, ačkoliv se termín neúprosně blíží. „Ano, to je mi teď jedno. Nevím, co by po mně lidi chtěli. Měl jsem operaci kolene, a přesto jsem nepochyboval, že zápas bude. Teď jsem padnul v horečkách, mám vysoký nález, byl nejvyšší z nás tří. Ale jde hlavně o holky, neřeším nějaký souboj. To ať po mně teď nikdo nechce,“ doplnil Deníkem Sport citovaný Vémola.


Další články