Sleduj nás

Vémola: Na odvetu s Attilou to vidím v roce 2021

Vémola: Na odvetu s Attilou to vidím v roce 2021

Ačkoliv se Attila Végh rozhodl, že se pro svůj příští zápas přesune do boxerského ringu, tak se Karlos Vémola vidiny o vytoužené odvetě v kleci nevzdává.

Rok 2020 doposud přinesl mnoho překvapení a bývalý šampion Bellatoru MMA se nepochybně pokusil o jedno z nich. Attila během čtvrtečního dne oznámil, že se konečně objevila ta správná výzva, která jej zavede mezi šestnáct provazů.

Obzor pro případnou odvetu „Zápasu století“ se tímto zatemnil, ale i přesto český Terminátor věří, že se horizont opět rozjasní a nejen on, ale i diváci se dočkají hvězdného pokračování doposud největšího turnaje u nás.


vemola_karlos_oktagon

„Attila si chce vyzkoušet box, ale MMA nejde do pozadí. Jsem rád, že se na něco připravuje a nebude se jen válet a užívat si otcovství. Letos určitě nebudeme mít zápas, je tu pandemie, vidím to na rok 2021. Pokud by to mělo být v létě, tak to je na pronajmutí velkého stadionu,“ vypověděl pro sport.cz Vémola.  


„Chci jít s Attilou MMA, to je má disciplína, tam s ním mám nevyřízený účty. Až potom můžu uvažovat o něčem jiném," smetl ze stolu veškeré pochybnosti, že by se odveta mohla konat v jiném bojovém odvětví.


Další články