Sleduj nás

Vémola: Kincl neumí přijmout porážku, a to jsem ho bil jak žito

Vémola: Kincl neumí přijmout porážku, a to jsem ho bil jak žito
Patrik Kincl netuší, co to znamená pokora. Od Karlose dostával údajně tři kola naloženo a ani po jasné porážce svou pusu nezavřel.

Tato dvojka se asi nikdy nebude mít pořádně v lásce. Patrik Kincl si hodlá dát s „tlučhubou“ a „zbabělcem“ Karlosem Vémolou odvetu, ale pořádně netuší, zdali k ní někdy dojde.

„Už v tomto ohledu bývám opatrný. Nikdo neklikčuje tak moc a tak zkušeně jako právě Karlos,“ reagoval Kincl. „Když tu byl Viktor Pešta, utíkal Karlos z polotěžké váhy do střední. Pak Viktor odešel, přišel jsem já a Karel zase utekl do polotěžké váhy,“ poukazoval.


Jelikož ovšem Patrik podobné řeči vede pravidelně, nenechává si to Terminátor líbit. S chutí mu proto připomněl, jak dopadlo jejich první vzájemné měření sil.

„Já jsem jediným králem Oktagonu a na Štvanici jsem to chtěl všem dokázat. Můj soupeř byl tvrďák, ale já mu nic nedovolil, byla to demolice!“ připomněl Vémola, který tak ocenil svého protivníka Aleksandara Iliče, jak tuto prohru přijal. „Když jsme skončili, podali jsme si ruce a on uznal, že prohrál a že ty spory mezi námi skončily. Tak to má být.“


Ne každý ale prý umí přijmout porážku… „To Patrik Kincl mlel před naším soubojem spoustu sraček a potom jsem ho v kleci mlátil všechna tři kola. A když jsme skončili, tak ty hovadiny mlel pořád. Ten člověk neumí přijmout porážku,“ poznamenal Terminátor.


Do příštího zápasu největší výzvu


Aby Karlos všem dokázal, že si žádné soupeře nevybírá, hodlá si do příštího zápasu vzít tu největší možnou výzvu,  kterou mu jen Oktagon nabízí. A vůbec mu nevadí, že kvůli ní bude muset přejít do těžké váhy.

„Věřím tomu, že Hatef Moeil je v Německu číslem jedna. Na podzim se navíc v Německu bude konat turnaj, a to je příležitost pro mě. Já chodím stále proti těm nejtěžším možným soupeřům a soudím, že Hatef je nejlepším bojovníkem těžké váhy Oktagonu a jde z něho největší strach.


Ne vždy je to však o velikosti psa. Je to o tom, jak silný má stisk, a já dokážu kurva silně hryzat! Takže pojďme do toho. Jestli si lidé myslí, že si vybírám soupeře, tak teď si vážně nemůžu vybrat nikoho horšího, než je Hatef Moeil. To je sto dvaceti kilový chlap, zabiják, co ničí jednoho soupeře za druhým,“ nastínil Karlos své úmysly.

Další články