Sleduj nás

Vémola: Dny trávím v posteli, mám vysoké horečky. Mikulášek může být rád, že s ním vůbec chci zápasit

Vémola: Dny trávím v posteli, mám vysoké horečky. Mikulášek může být rád, že s ním vůbec chci zápasit

Koronavirus není nemoc, které se zbavíte ze dne na den. To mimo jiné potvrzuje i sám Karlos Vémola, jenž už týden zažívá těžší příznaky. Podstatná je pro něho ovšem hlavně jeho rodina.

„Dny trávím v posteli, není mi vůbec dobře, mám vysoké horečky. Na mně ale nezáleží! Horečky má i moje dcera, a to mě trápí nejvíce. Je důležité, aby byla v pořádku, já už to nějak zvládnu,“ rozpovídal se Karlos pro sport.aktuality.sk.

Svou zlobu adresoval především na svého příštího soupeře Václava Mikuláška, jenž se dožadoval výsledku testu na koronavirus, aby věděl, zdali si Terminátor nic nevymýšlí a nechce se tak úmyslně vyhnout souboji či zajistit jeho odklad.


„K jeho reakci bych jenom dodal, že to je idiot. Co víc mu na to můžu říct? Může si chtít, co chce, testy uvidí maximálně tak Ondřej Novotný. Mikulášek může být rád, že jsem s ním vůbec chtěl zápasit. Díky tomu má teď takové promo a takové ‚hype‘,“ vysvětloval Vémola.

Karlosovi to ovšem přeci jen nedalo a nakonec svůj test zpřístupnil zraku veřejnosti. Opravdu byl pozitivní. A co se samotného zápasu týče, s tím stále počítá, ačkoliv se zřejmě dočká odkladu.


„S Ondřejem Novotným připravíme nějaký termín, kdyby se to náhodou v září nestihlo. Teď je ovšem bitva s Mikuláškem pro mě až na druhém místě, na prvním je zdraví mé rodiny. Na Mikuláška přijde čas později. Zmlátím ho a pošlu zpátky tam, kde byl předtím. Tam, kde ho nikdo nepoznal a ani nepozná a všichni na něho zapomenou,“ dodával Vémola.


Další články