Sleduj nás

Vémola a box? Docela se toho bojím, projevil znepokojení Klein. Jak tipuje duel s Marpem?

Vémola a box? Docela se toho bojím, projevil znepokojení Klein. Jak tipuje duel s Marpem?
Spousta lidí se nemůže dočkat, až konečně uvidí Terminátora v čistém boxerském zápasu. Příliš šancí mu ale nedávají.

Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.
Jestli vše půjde dobře, dočkáme se v sobotu 21. května v O2 areně už dvakrát odložené boxerské bitvy mezi MMA zápasníkem Karlosem Vémolou a hudebníkem z rapového průmyslu Otakarem Petřinou alias Marpem.

Protože se proti sobě postaví dvě vlivné osobnosti, které mají za svými zády vskutku hojný zástup fanoušků, těší se na tento zápas už teď tisíce lidí, mezi nimiž nenajdeme jen běžné diváky, ale také profesionální bojovníky.


Jedním z takových, kdo si toto boxerské klání zjevně nenechá ujít, je nynější slovenský reprezentant z UFC Lajoš Klein. A ten v pořadu MMA Letem Světem u Ondřeje Novotného odhalil, na koho by si vsadil, kdyby si měl vybrat.

„Nejsem moc velkým fanouškem toho, že jde Vémola boxovat. Abych k vám byl upřímný, vidím to tak, že určitě vyhraje Marpo. Věřím, že má Karlos bombu, ale když ho vidím, jak boxuje, tak si prostě nemůžu pomoct…,“ přemítal Klein.


„Karlos je skvělý zápasník, má extrémně promakanou tu zem, ovšem na to, jak dlouho se věnuje bojovým sportům, bych řekl, že by ty ruce měl mít na jiné úrovni. Rozhodně v tom zápase tipuji Marpa,“ zněla jeho predikce.


Další články