Sleduj nás

Věděl jsem, že zvolí odvetu! nepochyboval Karlos Vémola o rozhodnutí Patrika Kincla

Věděl jsem, že zvolí odvetu! nepochyboval Karlos Vémola o rozhodnutí Patrika KinclaFOTO: OKTAGON MMA

Je rozhodnuto! Týdny nejistoty, zda se opravdu dočkáme nejvyhrocenějšího a zároveň sportovně nejzajímavějšího zápasu na domácí scéně, jsou pryč. 


Patrik Kincl učinil rozhodnutí, které zásadně ovlivní jeho budoucí kariéru. Jakým však směrem, na to si budeme muset ještě počkat.

OKTAGON neváhal ani minutu a pustil se do propagace vytouženého zápasu. Odvety se tak dočkáme 20.5. na OKTAGONu 43, který se bude pochopitelně konat v O2 areně. 

„KINCL si vybral. Bude to KARLOS! Rozhodování mezi TIPSPORT GAMECHANGER a odvetou je u konce. Doktoři pustili VÉMOLU do tréningu dříve, než se čekalo a Karlos opět ukázal, že je pravý TERMINÁTOR,“ potvrdila organizace Patrikovo rozhodnutí. 

To je na jednu stranu poměrně logické. Kdyby se chtěl Inspektor zapojit do veltrové pyramidy, čekala by jej zanedlouho tvrdá příprava a čas na regeneraci poraněné ruky by se výrazně zkrátil. Patrik navíc nabral v posledním roce velké množství svalové hmoty, které by teď musel opět shazovat. Dalším důležitým důvodem je rozhodně osobní zájem Karlose.


I pro Vémolu se určitě jedná o dobrou zprávu. Dostane šanci získat zpět svůj milovaný titul ve střední váze a k tomu nepochybně královskou výplatu. Po chudých Vánocích, které díky zrušenému zápasu proklamoval, jej tedy čeká bohaté léto. Sám Terminátor z Patrikova rozhodnutí rozhodně překvapený nebyl.

„Já jsem Gamechanger pro každého zápasníka a od začátku jsem nepochyboval o tom, že ležím Kinclovi v hlavě natolik, že prostě radši půjde se mnou. Dělá chybný rozhodnutí, jako udělal před čtyřmi lety. Podle mě měl tehdy skvěle našlápnuto v 77, mohl to být další český účastník v UFC. Ale tím, jak jsem ho porazil a potom udělal pár špatných rozhodnutí, tak k jeho podpisu UFC nikdy nedošlo. Pro mě je to velký štěstí, protože bych tohle měl rád jednou provždy uzavřený,“ uvedl  spokojený Vémola, který dodal, že mu vyhovuje i termín zápasu, protože by poté mohl stihnout svoji oblíbenou Štvanici.


Další články

Vémola znovu k mikrofonu: Infinity pás vydražil, teď mu bude dělat společnost kráska, co se nebojí odhalit

Karlos Vémola si po výhře nad Attilou Véghem střihl roli dobrodince, když vydražil Infinity pás za čtvrt milionu korun, a během víkendu na Oktagonu 73 v Hamburku přidá další „výhru“. Po jeho boku usedne k mikrofonu jedna z nejpohlednějších bojovnic organizace, slovenská favoritka na titul Veronika „Sweetheart“ Smolková.

Vémola znovu k mikrofonu: Infinity pás vydražil, teď mu bude dělat společnost kráska, co se nebojí odhalit