Sleduj nás

Ve vězení jsem nikdy nebyl, říká Diego Kotlár. Vše byla jen hra a bouda na Bendu

Ve vězení jsem nikdy nebyl, říká Diego Kotlár. Vše byla jen hra a bouda na BenduFoto: Clash of the Stars

Diego Kotlár kompletně otočil a šel s kůží na trh. Je to slušný člověk, nikdy nikomu neřekl nic špatného, a dokonce ani nikdy nebyl ve vězení. Vše si jen vymyslel.

Žádné věci občas nejsou takové, jak se zdají. Šumperský přízrak Jan Kotlár a nový přírůstek bohaté Clash of the Stars rodiny nás celou dobu tahal za nos. Jak nám už dobrý půlrok tvrdil, že si odseděl deset let na Mírově a ve Valdicích, to byl údajně jen výmysl, ke kterému se uchýlil, aby začal hrát s Karlosem Bendou jistou psychickou hru. A povedlo se mu to nutno říct opravdu dokonale.

„Karlos Benda nikdy nezjistí, za co jsem seděl, protože jsem nikdy neseděl. To bylo jen na oko,“ informoval nás Diego Kotlár. „Celé to byla jenom politika na Bendu, abych zjistil, co je to za člověka. Teď už to vím, ukázal se sám,“ mnul si ruce, jak mu jeho kulišárny skvěle vyšly. „Já mám IQ houpacího koně, ale na mě si takový primitiv, jako je Benda, nepřijde,“ podotýkal.

„Mám spoustu přátel, kteří mě znají osobně. Ti vám potvrdí, že jsem slušný člověk, nikdy jsem nikomu neřekl nic špatného, pouze na Bendu se mi špatně hledají ta správná slova, protože to je člověk, kterého vážně nenávidím a v kleci mu to dám všechno spočítat. Tu nenávist, kterou v sobě dusím, tak tu v kleci vypustím a už mi nevstane,“ slíbil Diego v jednom ze svých streamů.

Muž dvou tváří

Nedá nám to a musíme zavzpomínat na lednový rozhovor, který jsme s Diegem měli. Tehdy měl tento člověk již dost toho, jak lidé neustále řeší, za co a proč seděl ve vězení. Proto nám odhalil „celou pravdu“, aby měl již klid.


„Seděl jsem za svoji družku. Bylo nám 17 let a já tehdy chodil s tátou do práce. Jednou se nám nevydařil den, pršelo, a tak jsme se vrátili domů dříve. Jak jsem přišel, tak jsem nachytal svou ženu, jak souloží s mým bratrancem. Oba jsem je zmlátil a ji jsem zavřel do velkého mrazáku. Na něm jsem seděl a řval jsem, že za to, co udělal, si zaslouží zemřít,“ povídal nám v lednu.

„Když mě policie zpacifikovala, její máma na mě podala trestné oznámení, že jsem ji zbil a znásilnil, ale to už nebyla pravda. Ten bratranec ale bohužel zemřel. Jak dostal ránu, tak spadnul a rozbil si hlavu. Šlo o neúmyslné zabití a dodnes mě to mrzí. Za to jsem dostal deset let,“ přiznal tehdy Diego Kotlár.


Další články