Sleduj nás

Ve velterové váze UFC se to pere, o titul se hlásí hned pět borců. Jak na to hledí Dana White?

Ve velterové váze UFC se to pere, o titul se hlásí hned pět borců. Jak na to hledí Dana White?
Ve velterové váze UFC se to začíná prát. Michael Chiesa, Vicente Luque, Jorge Masvidal, Leon Edwards i Gilbert Burns touží po zisku titulu. Šanci ale po Colbym Covingtonovi dostane jenom jeden.

Dana White hlásí, že chce všechny zmíněné bojovníky, tedy kromě Colbyho, jenž už má oficiálně stanovený termín mistrovské bitvy, vidět ještě aspoň jednou v akci. Pak se na celou situaci podívá znova a rozhodne, komu dá šanci vyzvat šampiona.

„Máme zde Burnse, Masvidala a Edwardse, toto trio je zatím v popředí našich zájmů a dva z nich necháme bojovat proti sobě. Zejména duel mezi Jorgem a Leonem má velmi zajímavý příběh, který ve mně osobně vzbouzí zájem,“ prozradil White.


„Tím ovšem neopomíjím ani ostatní bojovníky v žebříčku. Chiesa s Luquem vědí, že pokud i oni touží po své šanci, musí zůstat aktivní a předvést něco exkluzivního, čímž si zaslouží naši pozornost. Pak jejich žádost vyslyšíme,“ přidal White ve výpovědi pro TMZ Sport.

Úplně první se nám v kleci již tento víkend představí právě Luque s Chiesou. Jeden z této pětičlenné skupinky titulových adeptů tedy vypadne.


Nejvíce naštvaný i tak ovšem zůstává Leon Edwards, jenž má na kontě devět výher v řadě a stále se k boji o pás nedostal. Trochu si za to může ale i on sám, protože když už tu šanci měl, rozhodl se v době pandemie koronaviru neopustit rodinu a zůstal v Británii.

Další články