Sleduj nás

Vašek Sivák o kariéře v MMA i ambicích stát se světovou jedničkou

Vašek Sivák o kariéře v MMA i ambicích stát se světovou jedničkou
Mladý český talent Vašek Sivák nepochybuje o tom, že by neměl talent stát se jedním z nejlepších bojovníků ze všech.

Se Sivákem jsme se mohli vidět na akci Oktagon Undeground, kde se poprvé více dostal do povědomí fanoušků. A i když ještě ke smíšeným bojovým sportům plně nepřešel, tak pochopil, že právě toto odvětví je budoucností, které i jemu samotnému pomůže v úspěšném růstu. Teď ještě doladit pár potřebných detailů.

Václav Sivák bojuje o ONE Championship Václav Sivák

Václav Sivák má ty nejvyšší ambice


„Mám před sebou stále dost výzev v postoji, takže nesmím zahálet. Ještě pořád mám co zlepšovat, abych se opravdu rovnal těm nejlepším na světě, kam mířím,“ vyjasňoval Sivák, který byl posledním hostem Michala Hrdličky v pořadu Česká ulička na O2 TV Sport.


„Pokud trénuji MMA, zaměřuji se především na zem a obranu proti strhům, aby mě nikdo nehodil. Klinč mám opravdu dobrý, jelikož se už odmala s někým tahám. Stačí mi se naučit obranu proti strhům a měl bych být neporazitelný. Udělám pro to vše, aby to tak bylo!“ burcoval mladý český talent.

„Teď jsem například porazil Magarda, který drží titul v mé váze. Rád bych si to s ním dal ještě v MMA, abych ukázal, kdo je opravdový talent!'“ naznačil Sivák, jaké jsou jeho další plány.Další články