Sleduj nás

Václav Sivák: Stanu se nejlepším bojovníkem na planetě! Upřímně nechápu, proč ještě nejsem milionář

Václav Sivák: Stanu se nejlepším bojovníkem na planetě! Upřímně nechápu, proč ještě nejsem milionářFOTO: Clash of the Stars

Český postojář Václav Sivák, stále neohrožený a neporažený, se vrací do ringu po pětiměsíční odmlce. Osmadvacetiletý talent se už v sobotu 2. prosince postaví německému soupeři Christopheru Hoppovi na turnaji RFA 14 v Košicích.

Po květnovém triumfu nad Rakušanem Ruslanem Tokharovem, kde udržel svou luxusní bilanci 23-0, následovala neplánovaná pauza způsobená zdravotními problémy, kvůli níž musel vynechat červencový titulový zápas.

„Po pěti měsících odpočinku se můžete těšit na mé znovuzrození, plné nasazení a vášeň pro boj, kterou u mě milujete,“ láká Sivák fanoušky.


Svým bojem v Německu chce ukázat nejen svoji kondici, ale i odhodlání prorazit ve světovém měřítku. „Chci jít bojovat do světa. Už v únoru mě uvidíte také v Rusku. Teď se těšte se na sobotu, mám parádní formu. S tím, co umím, se fakt divím, že ještě nejsem milionář. Chci být nejlepším bojovníkem na planetě.“

Sivák, s aktuální bilancí 23 vítězství a žádné porážky, nenechává nic náhodě. Jeho ambice prý směřují k tomu stát se světovým šampionem a zápasníkem, který si vydělává miliony. Zároveň už chce konečně prorazit do zahraničních arén a s výraznou podporou fanoušků, kteří ho sledují na sociálních sítích, se chce stát ikonou bojových sportů.


Nadcházející zápas s Christopherem Hoppem je dalším krokem k jeho cílům. Veřejnost věří, že Sivák tento víkend ukončí souboj předčasně.

Na domácí scéně se pak šušká ještě o jedné parádě. Je třeba vzít v úvahu i potenciální duel s Tadeášem Růžičkou, který by mohl být jednou z posledních výzev na domácí půdě. Organizátoři jednají o možném termínu s O2 arenou, a pokud se dohodnou na výhodných podmínkách, může se tato bitva stát opravdovým skvostem pro fanoušky bojových sportů v Česku.


Zdroj: Real Fight Arena


Další články