Sleduj nás

Václav Sivák se stal mistrem světa WAKO v disciplíně K-1!

Václav Sivák se stal mistrem světa WAKO v disciplíně K-1!

Talentovaný mladík Vašek Sivák ovládl během pátečního duelu finále K-1 v Sarajevu a stal tak historicky prvním mistrem světa v amatérském kickboxu z České republiky.

Facebook

„PŘEPIŠTE DĚJINY, 25. 10. 2019 je datum do zápisu českého kickboxu. Historicky prvním z kategorie mužů se stává mistrem světa WAKO v disciplíně K-1 Václav Sivák. Obrovská gratulace a poděkování za tento neuvěřitelný výsledek a výkon,“ zaznělo na facebookové stránce Czech Kickboxing Team, která rozhodně měla důvod k radosti. Dvacetiletý ostravský rodák se podepsal pod jeden z největších úspěchů vůbec.


Vašek Sivák patří mezi nejlepší kickboxerské produkty, které tuzemská scéna mohla vidět. Už před lety ho doprovázel obrovský potenciál, jenž se postupem času jenom stupňoval. V roce 2017 se stal juniorským mistrem Evropy, o rok později navíc uspěl v kategorii mužů během mezinárodního mistrovství České republiky. Nyní je vůbec prvním mistrem světa WAKO.

Co bude s talentovaným bojovníkem dál? Údajně bychom se s ním mohli vidět na připravující se akci XFN, která se bude konat 14. prosince v Bratislavě. Na podrobnosti ovšem ještě čekáme.Další články