Sleduj nás

Václav Mikulášek se chlubí, jak se v Clashi bude mít dobře. Takové peníze nedostal ani za Vémolu

Václav Mikulášek se chlubí, jak se v Clashi bude mít dobře. Takové peníze nedostal ani za VémoluFOTO: Clash of the Stars

Odpadlík Oktagonu, ale zato vítaná posila Clashe. Václav Mikulášek sice mění profíky za amatéry, ale finančně se bude mít podstatně lépe.

Původně to pro něho mohl být šok, když mu Ondřej Novotný ze žlutočerné organizace ukázal dveře, ale po pár chvílích i sám Vašek pochopil, že se bude mít mnohem lépe. „Konečně si pořádně vydělám!“ zněla jedna z jeho často omílaných frází, kterou užíval na svých sociálních sítích a o níž se blíže rozpovídal na YouTube kanálu slovenského zápasníka Piráta Krištofiče.

„Po přesunu do Clashe si vydělám víc peněz, než jsem si vydělal za zápas s Karlosem Vémolou, takže jsem naprosto spokojený. Nemohu říct přesnou sumu, ale poznáte to sami, až mě uvidíte v novém autě a tak,“ usmíval se dobře naladěný Mikulášek, který po dotazu Krištofiče přiznal, že by se ta částka v jeho novém angažmá klidně mohla blížit i 500 tisícům.  

Když byl v Clashi Tadeáš „Mawar“ Růžička, tak si domů odnesl přes 300 tisíc, a to ještě nebudil takový zájem, jaký budí nyní. Mikulášek je přeci jen známější osoba, která by si ten extra příplatek mohla zasloužit.

První soupeř?

I když to není jeho úroveň obtížnosti, Vašek si velmi přál, aby s ním do klece vstoupil známý „gangster“ Tadeáš Veselý. To je čirou náhodou téže soupeř, kterého měl i Mawar, který se však musel snížit k velice osekaným pravidlům, aby ty kvalitativní rozdíly trochu dorovnal. I navzdory tomu ho Veselý vůbec nezasáhl a nakonec sám odešel se zraněnou rukou. A to mu Mikulášek plánuje udělat ještě mnohem horší věci.

„Kámo, já si na sebe taky klidně vezmu dvacetiuncové rukavice, ale věř, že tě s těma dvacítkama zabiju,“ hlásil Mikulášek ve stories na svém Instagramu. „Tadeáš Veselý je přesně tím typem lidí, které nesnáším a kteří někoho šikanují. Je to malá, tlustá a zbytečná m… Když někoho takového plesknete, budou z něho létat jitrnice. Já bych ho přivedl do světa bolesti, vypadalo by to jako takové znásilnění v kleci,“ popisoval své pohnutky.Další články