Sleduj nás

V životě jsem necítil větší bolest, poohlédl se Gustafsson za prohrou s Jonesem

V životě jsem necítil větší bolest, poohlédl se Gustafsson za prohrou s Jonesem

Porážka, která ho málem donutila skončit s MMA. Alexander Gustafsson mohl během UFC 232 napravit to, co mu před pěti lety nevyšlo. Soupeř se na něj ovšem dokonale připravil a místo oslav tu byla jen další prohra.

Alexander Gustafsson už dříve tvrdil, že jakmile jej Jones zasáhl kolenem někam do oblasti třísel, tak mu znemožnil pohyb natolik, že totálně vypadl ze svého rytmu. Sám se občas divil, co ho ještě drželo na nohou.


„Nikdy v životě jsem necítil větší bolest. To jeho koleno, to mě tak odrovnalo, že jsem se najednou nemohl hýbat. V žádném jiném zápase celé mé kariéry jsem se s něčím takovým nepotkal,“ odhaloval švédský obr.

„Bohužel mě Jon v tom zápase naprosto předčil. Chtěl jsem se držet svého plánu, ale on velmi rychle přišel na to, jak mě z něho odradit. Vyhrál jednoznačně a zaslouženě,“ vzdával hold svému bývalému sokovi.


Nyní má Gustafsson možnost, jak to aspoň částečně napravit. Před ním leží nová výzva, která nese název Anthony Smith a která se navíc odehraje před jeho vlastním publikem. Tedy ve švédském Stockholmu.

„I když se jednalo o mou třetí titulovou výzvu, necítím se kvůli ní zle jen proto, že jsem v ní neuspěl. Život jde dál. Musím se vrátit trochu více k samotným základům. Přijmout zápas, po něm další a tak dále,“ uzavřel „The Mauler“, s nímž se v kleci uvidíme už 1 června.


Další články