Sleduj nás

V návrat do UFC jsme věřili neustále, tvrdí bývalý trenér Lucie Pudilové. Kritiky poslal do ha*zlu

V návrat do UFC jsme věřili neustále, tvrdí bývalý trenér Lucie Pudilové. Kritiky poslal do ha*zlu
I když jí spousta lidí nevěřila, Ladislav Erdélyi o Lucčině návratu do UFC nikdy nepochyboval. A kritikům to dal nyní pěkně sežrat.

Ta zpráva dorazila prakticky jako blesk z čistého nebe. Samotné zahraniční weby uvedly, že se do UFC vrací její bývalá členka, která nabrala „zázračnou formu“.

„Pokud na sobě tvrdě dřete, plody vaší práci se jednou dostaví,“ napsal například sportovní úsek ESPN, který Lucku vítal znovu v řadách mezi elitou. A právě toto jsou slova, která měl na jazyku i Ladislav Erdélyi, který jako jeden z mála o talentu své bývalé svěřenkyně nepochyboval.

„V návrat do UFC jsme věřili neustále… Nešlo už o to, jestli to bude se mnou, anebo beze mě, na to teď seru… Lucka i já jsme se na něčem dohodli. Protože nám mnoho závistivců házelo klacky pod nohy. Ať už veřejně nebo zbaběle za zády… Ale Lucka je opět tam, kam patří…,“ sdělil Edélyi ve svém lehce krkolomném, leč emotivním projevu, kterým dával jasně najevo, že jeho očekávání byla naplněna.

„Lucka je nyní už zase první v tom, co závistivci a experti nebudou dobře snášet. Hlavně v ČR. Každá mince má 2 strany. Hejtři a závistivci, táhněte do hajzlu! Toto píši bez svolení Lucky… A teď se jenom dívejte. John Kavanagh a celý tým SBG Lucku dovedou k vrcholu v UFC. Dále není co dodávat… Mršiny a potkani by toho opět zneužili. A proto si vážím skutečných fanoušků a přátel,” napsal.


Tento vzkaz si jistě najde své čtenáře, kteří jej buďto přijmou, anebo budou pokračovat v kritice. Tak či tak je skutečností, že se Lucka znovu dostala do UFC, kde bude mít druhou šanci dokázat, že na tu nejvyšší úroveň opravdu patří.

Další články