Sleduj nás

V celé historii MMA jsem ještě neviděl tak falešného bojovníka, jako je Eckerlin, nadává Kalašnik

V celé historii MMA jsem ještě neviděl tak falešného bojovníka, jako je Eckerlin, nadává Kalašnik
Pro někoho hrdina, pro jiné padouch. Do jaké skupiny se ve svém pohledu na Christiana Eckerlina řadí Andrej Kalašnik, o tom asi není třeba pochybovat.

Turnaj OKTAGON 33 neměl při svém debutu na německé půdě podle mnohých téměř žádnou chybičku. Výjimku představovalo „teatrální“ vystoupení Christiana Eckerlina, jenž inkasoval dvě rány nohou do rozkroku.

Při druhém kopu nebylo co řešit, ten byl jasně viditelný, ale ten první byl velmi sporný. A diváci se proti němu bouří zejména proto, že kdyby Christian „nesimuloval“, brazilský soupeř by ho následně pravděpodobně i ukončil.


Christian Eckerlin

Co to Oktagon MMA bere?


„V celé historii MMA jsem ještě nikdy neviděl tak falešného bojovníka, jako je Eckerlin. Prosím, vrať se do svého nočního klubu! Je ostuda, že má Oktagon takového člověka ve své organizaci,“ napsal Andrej Kalašnik velmi ostře na své sociální sítě.

Kalašnik není sám, kdo se proti teatrálnímu výkonu německého borce bouřil, ale asi jako jediný dal volný průchod svým emocím tímto drsným způsobem.


Tak či tak se názory lidí liší. Eckerlin například popírá, že by se dopouštěl komedie, ba naopak o nějakém kopu do slabin prý nemůže být ani pochyb.

„Všichni to viděli, oba ty kopy byly prostě šílené. I ten první, který jsem rozhodně necítil na žebrech, ale na koulích. V tu chvíli mi vyletěly bůhví kam. Až tu budou ráno uklízet halu, tak je třeba najdou a vrátí mi je,“ snažil se Eckerlin žertovat na tiskové konferenci.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články