Sleduj nás

V bitvě o trůn velterové váhy se přiostřuje! Z tábora Usmana přichází výhrůžky smrtí

V bitvě o trůn velterové váhy se přiostřuje! Z tábora Usmana přichází výhrůžky smrtí

Zatím sice není stanovené datum, ale už teď je jisté, že další bitva o pás šampiona velterové váhy nadejde mezi novým vládcem Kamaru Usmanem a vyzyvatelem Colbym Covingtonem. V USA dostal tento souboj přezdívku „Bad Blood 2“, což nás odkazuje na vzájemnou nenávist mezi oběma tábory.

Vše začalo v Casinu Palms Resort v Las Vegas. Colby stál ve frontě na jídlo, během čehož si zvýšeným tónem hlasu neodpustil pár poznámek: „Může tento člověk, šampion (čímž myslel sebe), dostat nějaké krabí nohy?“ ptal se při nákupu. Bohužel pro něho zrovna opodál stál Kamaru Usman se svým manažerem Alim Abdelazizem, kterých se tento proslov dotkl, že nakonec vznikla veřejná mela, do níž byli zataženi i nevinní lidé.


Krom toho, že došlo na pár letmých facek, Abdelaziz Colbymu do očí řekl, že si ho vystopuje a pak ho zastřelí. Tohle pochopitelně bývalého dočasného šampiona nenechalo klidným, a tak mu skrze media odpověděl: „Ta teroristická krysa by se měla vrátit tam, odkud přišla. Vůbec by neměla lézt na půdu USA a už vůbec ne si dovolat na profesionální zápasníky.“

Známý provokatér Abdelaziz se ovšem nedá tak snadno umlčet, a tudíž i další reakce na sebe nenechala dlouho čekat. „Už se nemůžu dočkat, až ho Kamaru vykoupe v jeho vlastní krvi. Ten duel bude zároveň i Covingtonovým pohřbem. To je přesně to, co se stane. Místo oslav ze zápasu půjdou lidé na Colbyho funus!“ nebral si servítky.


Také vám připadá tato forma propagace zápasu přehnaná? Pak určitě nejste sami, ale v našem případě nejde o propagaci, tady se bavíme o tvrdohlavosti několika lidí, kteří se dokáží nechat lehce urazit.

„Bad Blood je skutečná!“ dostával se nyní ke slovu šampion Kamaru Usman, jenž vypovídal na kanálu TMZ Sports.  „K žádnému soupeři, jakému jsem kdy čelil, jsem nechoval neúctu, ale Colbyho chci zničit. Tohle je velice osobní záležitost,“ pokračoval.


„Můžete se navenek chovat jako hrdina, ovšem když dojde na činy, pak se nesmíte schovávat za starou ženskou. Přesně tohle udělal Colby, když jsme ho konfrontovali v kasinu ve Vegas. Nejdřív vykřikoval a pak byl posranej. Až na to přijde, rozemelu mu tu hlavu na kaši. V kleci mi nikam neuteče,“ doplňoval nigerijský válečník.


Další články