Sleduj nás

Už to začíná, další konspirační teorie! Wilder měl vyhrát, sudí odpočítával Furyho moc pomalu

Už to začíná, další konspirační teorie! Wilder měl vyhrát, sudí odpočítával Furyho moc pomalu
Porážky se těžce nesou, zejména, pokud na nich záleží vesměs celá vaše kariéra.

Ta dle fanoušků u Deontaye Wildera nyní narazila na velkou skálu, přes kterou se již nedostane. Dvě jasné prohry proti Tysonovi Furymu alabamskému boxerovi zboří sen, jelikož se nyní už jen tak nestane nejlepší těžkou vahou planety.

V trilogii s Furym ovšem údajně došlo k dalším kontroverznostem. I když k vidění bylo celkem pět knockdownů, přičemž třikrát se ocitl na zemi Wilder a dvakrát Fury, rozhodčí údajně u britského šampiona „opět“ počítal pomalu.


Dle zápasové analýzy byl Gypsy King poslán na žíněnku po dvou minutách a sedmi sekundách čtvrtého kola. Když se sudí v počítání dostal k číslu osm, uběhlo na oficiální časomíře mezitím dvanáct vteřin. Tuto čtyřsekundovou prodlevu údajně způsobila konverzace rozhodčího s Wilderem.

„Souhlasím, to počítání bylo děsně pomalé!“ uváděl bývalý UFC šampion Daniel Cormier. „Rozhodčí by neměl přestat počítat kvůli tomu, aby Deontayovi řekl, že se má přesunout do svého vlastního rohu.“


„Tohle už je podruhé! Deontay dvakrát Tysona vypnul, ale i tak mu nebylo umožněno vyhrát, protože je černý,“ překvapil svým hrubým názorem černošský komentátor Reese Waters.

„Oba bojovníci byli ochotni v ringu zemřít a oba tam nechali naprosto vše. Povím vám ale, že byl Wilder okraden o výhru formou KO, protože rozhodčí počítal zatraceně pomalu,“ zaznělo z úst radio moderátora George Wrighstera.

Podobné názory se samozřejmě kupily, všichni mají právo se vyjádřit. Časem nám k tomu rozhodčí jistě poví více. Tyson Fury to však okomentoval slovy, že i když byl neférově trefen do zátylku, stále byl při smyslech a poctivě sledoval a poslouchal pokyny rozhodčího.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články