Sleduj nás

Už jste někdy Proper 12 pili? Ani to nezkoušejte, je to pěkný sh*t! radí Darren Till

Už jste někdy Proper 12 pili? Ani to nezkoušejte, je to pěkný sh*t! radí Darren Till

Darren „The Gorilla“ Till obdržel od současného šampiona velterové váhy Tyrona Woodleyho v září roku 2018 vůbec svou první profesionální porážku, avšak víru v sám sebe rozhodně neztratil. Kromě toho, že se pokusí opět stát mistrem své hmotností kategorie, by ani neváhal, kdyby mohl jít jednoho dne o stupínek níže, aby se mohl utkat s Conorem McGregorem v čistě britském zápase.

Proper 12

Kromě několika popíchnutí na sociálních sítích, jak už tomu bývá zvykem, zkusil Till další metodu, která by mohla Conora zvednout z pohodlí u rodinného krbu. Jeho irskou whisky lil po zemi a ptal se jak sám sebe, tak svých fandů: „Co za hlupáky by tenhle sh*t mohlo pít?“ 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

I když se tomu později on sám zasmál, pak pokračoval ve svém hodnocení. „Ani to nezkoušejte, je to pěkný hnus. Šetřete si své peníze pro lepší věci, než je tahle s*ačka,“ pravil ambiciózní zápasník, jehož skóre zdobí sedmnáct výher a jenom jedna porážka. 

Pokud bychom však měli odložit alkohol stranou a zaměřit na jeho návrat do klece, doposud se mluví o jeho střetu s Jorgem Masvidalem na UFC Fight Night 147. Jedná se o bojovníka, jemuž měl původně čelit Nick Diaz, avšak ten nakonec couvnul.


Sám náš Brit by poté preferoval fight s McGregorem, který by se konal v Londýně, ale Conor už na jeho volání neslyšel. Patrně nemá zájem, podobných nabídek musí mít požehnaně, ačkoliv zrovna v tomto případě by se mohlo jednat o zajímavý souboj.


Další články