Sleduj nás

Utíká po největším skalpu své kariéry z boje? Nunes všechny zaskočila svými úvahami o důchodu

Utíká po největším skalpu své kariéry z boje? Nunes všechny zaskočila svými úvahami o důchodu

Brazilská zápasnice Amanda Nunes, která jako první žena v dějinách UFC momentálně drží pás jak z pérové, tak i bantamové váhy, všechny zaskočila svými úvahami o možném přesunu do důchodu. I když nechala brány osudu otevřené ještě aspoň jednomu fightu, o odvetu s Cyborg by se nejednalo.

Hovoříc k tisku chvíli po domácí UFC Fight Night 144, Amanda naznačila, že by už v třiceti letech mohla pověsit rukavice na hřebík.


„Stavila jsem se doma pozdravit rodinu a přátele, načež mi máma řekla, že bych měla skončit, dokud jsem na vrcholu,“ prozradila prostřednictvím MMAjunkie.

„Řekla mi, že jsem již dosáhla všeho, čeho jsem mohla, a má naprostou pravdu. Jsem šampionka dvou divizí a zasloužím si trochu času pro sebe,“ netajila se svými plány.


O úplný konec by se ale zároveň jednat nemuselo. „Možná bych mohla zápasit ještě jednou, pak si dát dlooouhou, opravdu dlouhou pauzu a potom se vrátit… To by asi šlo,“ odhalovala.

V souvislosti s ní se nejčastěji skloňuje jméno Holly Holm. Bývalé šampionky, se kterou Amanda ještě nezápasila. Pak by byla sbírka jejích skalpů kompletní.


„S Holly by to byl zajímavý fight. Zatím mi UFC nic neřeklo, ale očekávám, že se mi brzy ozve a pak se uvidí,“ uzavřela Nunes a nás tak nechala v očekávání.


Další články