Sleduj nás

Usyk: Pravda je taková, že jediný, kdo se tu bojí, je Fury

Usyk: Pravda je taková, že jediný, kdo se tu bojí, je FuryFOTO: Shutterstock

Těžká váha má jen jenom jednoho oficiálního krále, a tím je Oleksandr Usyk. Ten druhý se prý někde strachy krčí v koutě. 

Celý svět netrpělivě vyčkává, kdy dojde k oficiálnímu oznámení velké těžkotonážní bitvy, jejíž vítěz do své moci získá všechny čtyři prestižní mistrovské opasky. 

Mnohé spekulace nás spojovaly s dubnem v Saúdské Arábii, ale jelikož se vše vleče, mohlo by se jednat i o pozdější termín. Jak odhalil Oleksandr Usyk, Fury si prý říká o „nesmyslné částky“, které celé jednání brzdí. 


„Tyson Fury neustále mluví o tom, jak je nejlepším boxerem v celé historii, ale už nic nedělá proto, aby tomu šel naproti. Já jsem jediný soupeř, kterého potřebuje porazit, aby to potvrdil, ale místo úspěšného jednání se pořád vymlouvá. 

Teď například vše stojí na financích. Tyson si říká o další nesmyslnou sumu, a přitom do kamer tvrdí, že mu o peníze nejde… To je taková lež! Já vím, že za tímto vykrucováním není nic jiného než pouhý strach. On se bojí, že ho porazí ta střední váha, o které mluví. 


Kdyby to záleželo čistě na mně, nepotřeboval bych za zápas s Furym žádné peníze. Boxoval bych klidně zadarmo. Já jsem připravený boxovat kdykoliv, třeba hned. Jen škoda, že on to nevidí stejně,“ řekl Usyk pro Boxing TV. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články