Sleduj nás

Usyk: Jsem přesvědčený, že Fury proti mně bude krotký jako beránek

Usyk: Jsem přesvědčený, že Fury proti mně bude krotký jako beránek
Momentálně si sice Tyson Fury přes internet otevírá pusu, ale z očí do očí by si údajně nic říct nedovolil.

Oleksandr Usyk požádal všechny zúčastněné strany o odložení velkého sjednocujícího souboje o dva měsíce. Tedy žádný prosinec, jak se původně plánovalo, nýbrž nejdříve až únor.

Gypsy King, který kvůli tomuto souboji opět přerušil svůj důchodový status, se pochopitelně hodně naštval. Začal totiž počítat s koncem roku a teď musí čekat, až se „milostpán uráčí“. I to byl ten důvod, proč na adresu ukrajinského borce vyslal velmi peprný vzkaz.

Jak už tomu bývá zvykem, reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Oleksandr Usyk se Furyho proslovu v podstatě jenom vysmál. Ví totiž, že naživo, tedy tváří v tvář, by Tyson takhle nemluvil.

joshua usyk zapas vyjadreni


„Tyson miluje trashtalk. Je to způsob, jakým se projevuje a propaguje své zápasy. Teď je sice hrdina, ale znáte to. Všichni křičí, dokud se nesetkají s vlkem, pak jsou zticha. Ať si tedy Tyson mluví na internetu, já budu mluvit v ringu,“ kontroval Usyk prostřednictvím Sky Sports.

Voda v kotli se tedy začíná vařit a my můžeme jenom doufat, že se toho velkého sjednocujícího duelu, o kterém již tolik dlouhých měsíců mluvíme, konečně dočkáme. Čím déle ovšem budeme čekat, tím větší bude šance, že se ozve nějaká z federací ohledně povinné obhajoby.

Další články