Sleduj nás

Usman: Zápas s Conorem? Škoda řeči, ten chlápek si vybírá soupeře…

Usman: Zápas s Conorem? Škoda řeči, ten chlápek si vybírá soupeře…

Šampion velterové váhy Kamaru Usman se opět jednou obul do Conora McGregora, který ještě na jaře hlásil, že učiní nálet na jeho titul.

Když Usman totiž sháněl před UFC 251 soupeře, nabídl McGregorovi šanci, aby dostál svému slovu a pokusil se mu pás vzít. Irský Notorious však mlčel.

„Zápas s Conorem? To je škoda řeči. Všichni totiž víme, o co tomuhle týpkovi jde. Do velterové váhy přešel, aby si zde vybíral soupeře s fyzickými proporcemi lehké váhy, co mají na kontě deset a více porážek. Na něco lepšího se tu nikdy nezmůže, protože ví, kdo je králem divize,“ pochválil se šampion s nigerijskými kořeny.


usman_mcgregor

Následně vyslal ještě jeden varovný vzkaz, kdyby měl McGregor v budoucnu podobné choutky.


„Nabídl jsem mu šanci bojovat o titul a on mlčel. A jen pár dní na to přijal duel s veteránem Andersonem Silvou? Takže je jasné, že je ochotný bojovat, pouze je chytrý a vybírá si, s kým to bude. Musím ho ovšem varovat, já se nikam nechystám, stále tu budu střežit svůj pás,“ doplnil.

Conor McGregor se sice nachází v pomyslném důchodu, ale jak i on sám řekl, už z něho opadly emoce a nyní vyčkává. Pokud přiletí správná nabídka, tak ji přijme.

Tim Robbins se Notoriouse v poslední červnový den zeptal: „Takže jsi odešel do důchodu, dokud ti UFC nepředhodí odpovídající nabídku?“ A Conor odpověděl: „Ano, tak nějak se to dá říct.“ Další články