Sleduj nás

Usman varuje Masvidala: Naplním tvou prdel kubánskou kávou!

Usman varuje Masvidala: Naplním tvou prdel kubánskou kávou!

Poněkud zvláštní přirovnání použil aktuální šampion velterové váhy UFC na adresu svého příštího soupeře. Toho hodlá celých pět kol nejen ponižovat, ale navíc mu zavřít pusu… Tedy opravdu jen pusu?

Během pátečního večera šéf organizace Dana White oficiálně potvrdil, že na léto plánuje bitvu Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal. Zápas se prý má uskutečnit v lasvegaské T-Mobile Areně, a to na turnaji UFC 252, který se bude konat 11. července (může dojít k upřesnění ještě).

Než se ovšem tento souboj stihl potvrdit, vznikla den předtím mezi Usmanem a Masvidalem veřejná mela. Oba zápasníci žijí na Floridě, a tak dostali nápad, že si vyrazí na akci zvanou Super Bowl 'Radio Row', kde se střetli a kde si rovněž vyměnili pár ostrých poznámek.


Jakmile byli od sebe odtrženi, odchytily si „Martyho“ Usmana televizní kamery. Nigerijský šampion vysvětloval, že si jeho budoucí soupeř až příliš vyskakoval, ačkoliv ví, že je proti němu strašně malinký.


„Jorge viděl, co jsem udělal s chlápkem, který ho pravidelně ničil na tréninku. Takže pro něho bude lepší, pokud zavře hubu, než mu naplním prdel kubánskou kávou!“ reagoval Usman, který dal vzpomenout na svou poslední výhru z UFC 245, kde v pátém kole knokautoval Colbyho Covingtona - bývalého Masvidalova sparingpartnera.

„Pokud bude dál kecat sračky, tak mu to nakonec vysvětlím úplně stejně, jako jsem to vysvětlil Colbymu. A on Masvidala na tom tréninku ničil každý den! Co s ním potom asi udělám já? Naplním mu prdel vší tou kubánskou kávou!“ opakoval se Usman, jenž už dopředu nepochybuje o svém dominantním vítězství.  


Další články