Sleduj nás

Usman padne! věří sebevědomý Masvidal, jenž si říká o co nejrychlejší odvetu. V hlavě má i vítězný plán

Usman padne! věří sebevědomý Masvidal, jenž si říká o co nejrychlejší odvetu. V hlavě má i vítězný plán

Ačkoliv první zápas zcela jasně na body prohrál, tak pevně věří, že v tom druhém by kartu štěstí převrátil na svou stranu.

„Největší grázl planety“ Jorge Masvidal, jehož sám Dana White považuje za novou marketingovou hvězdu organizace, si chce co nejrychleji vybojovat titulovou odvetu. Důvod je prostý.

„Věřím, že na to mám, a věřím, že mohu vyhrát,“ reagoval floridský rváč během živého vysílání na svých sociálních sítích, kde i navzdory poměrně špatnému výkonu z UFC 251 prokazoval vysoké sebevědomí.

Jorge Masvidal prohrál v UFC

Doposud však nikdo na šampiona Kamaru Usmana v rámci UFC nedokázal najít recept. Proč by se tedy odveta podle Masvidala měla vyvíjet jinak?


„Ve své hlavě mám dobrý návod, jak Usmana porazit. Dřív jsem si to pouze myslel, ale nyní jsem o tom přesvědčený. Bude k tomu zapotřebí skvělá kondice, dobrá zem a několik dobrých sparingpartnerů,“ vysvětloval.

Kamaru Usman porazil Masvidala

Jorge „Gamebred“ Masvidal, jenž se stal novou tváří velmi očekávané hry UFC 4, se ani po své bodové prohře nehodlá zastavovat na menší odpočinek. Odvetu s nigerijským šampionem mu organizace sice nedá hned, ale kdyby se mu podařilo eliminovat vrchní vyzyvatele v divizi, určitě se jí brzy dočká.


Soupeřem ulicemi Miami vychovaného rváče by mohl být anglický bojovník Leon Edwards. I ten usiluje o titulovou příležitost, avšak dle Dany Whitea bude o pás jako první zápasit Gilbert Burns.


Další články