Sleduj nás

Usman: Jsem tu, abych se pral s těmi nejlepšími. To Masvidal rozhodně není

Usman: Jsem tu, abych se pral s těmi nejlepšími. To Masvidal rozhodně není

Kamaru Usman začal přilévat více oleje do ohně, protože stále ještě doposud nepodepsal smlouvu ke svému dalšímu zápasu. UFC ukázalo na Jorgeho Masvidala, toho však šampion nepovažuje za opravdového soupeře.

Nigerijský mistr z hmotnostní divize do 77 kilogramů je toho názoru, že se v UFC mají pohybovat pouze prvotřídní zápasníci, a když už se tedy člověk jednoho dne stane šampionem, měli by jeho zkušenosti prověřovat pouze ti absolutně nejlepší.

„S tímto sportem jsme začali, abychom ukázali, co jsme zač. Chcete bojovat vždy s těmi nejlepšími. To je ten důvod, proč si takový Khabib vybral Fergusona. Zvolil si ho, protože cítí, že si to Tony zaslouží,“ vysvětloval Usman na malé uzavřené tiskové konferenci, které se zúčastnili převážně novináři z MMA Weekly.

„Samozřejmě, že chci bojovat s Masvidalem, protože to potřebuju, chci totiž dostat zaplaceno… Ale! Jak on může být vyzyvatelem číslo jedna?“ ptal se poněkud nechápavě.

Nakonec si i sám odpověděl. „Je to kvůli hype? Ano, je! Nemůžete říct, že by někdy porazil dobrého soupeře. Nikdy nedal nikoho z top pětky žebříčku, díky čemuž by prokázal, že si tu pozici zaslouží,“ pochyboval o Masvidalově postavení.


Nakonec by přeci jen k zápasu dojít mohlo, ačkoliv zatím nic není podepsáno. „Kdybych nezápasil, nedostanu zaplaceno. A já se snažím dostat zaplaceno…,“ doplnil Usman. 


Další články