Sleduj nás

Úřad práce volá! Mikulášek není v pohodě, je nestabilní a prohraje i se mnou, chystá se Vlček na souboj s Babou Jagou

 Úřad práce volá! Mikulášek není v pohodě, je nestabilní a prohraje i se mnou, chystá se Vlček na souboj s Babou JagouFOTO: OKTAGON MMA

Na premiéru v profesionálním MMA stále čeká, ale již pořádně vystrkuje růžky. Vzhledem k tomu, že Vlček i Mikulášek jsou pod smlouvou v OKTAGONu, se tak možná brzy dočkáme zajímavé konfrontace.

Okolo ohlášení zápasu účastníka reality show Zbyňka Vlčka bylo obrovské pozdvižení. Pochybovači a hejtři si pak užili svoji chvilku, když talentovaný mladík musel zrušit svoji účast kvůli zdravotním komplikacím.

Premiéra v OKTAGONu je však stále aktuálnější, a tak brzy dojde k hledání vhodného soupeře. Gabriel Török totiž předvedl na Štvanici absolutní beznaděj, Corderovi z Německa podlehl za ostudných dvaadvacet vteřin, a v OKTAGONu dostal nakládačku již potřetí v řadě. Další angažmá slovenského borce tak očividně ztrácí smysl, i když bude soupeřem nezkušený Vlček.


Ideální soupeř, který se pro Zbyňka aktuálně rýsuje, se momentálně opět nachází ve výsledkové krizi. Obrovský rozdíl ve zkušenostech by tak mohl vyvážit aktuální pohodu, která panuje pouze na jedné straně. Oba bojovníci si navíc již v minulosti vyměnili pořádně peprné vzkazy na sociálních sítích. Zbyněk si vyslechl, že je pouze protekční dítě, kterému odloudil děvče Makhmud Muradov a na druhou stranu letěla hláška o tom, že si Václav potřebuje pouze polechtat ego.

„Zahraniční borci se umí skvěle prodat, jasný příklad je Keita. Jediný, kdo to tady dělá dobře, je Karlos a taky Václav Mikulášek. Ten umí fanoušky přitáhnout! Pustil se i do mě, když OKTAGON ohlásil můj zápas. S hejty jsem počítal, ale od zápasníků jsem je nečekal. Přitom, co předvedl on s Magnorem nebo FABRIQ?“ připomněl Vlček neslavné zápasy „Baby Jagy“ z poslední doby.


Pnutí mezi oběma bojovníky je očividné, a rozhodně se nejedná o nahranou záležitost kvůli propagaci zápasu. Mikulášek ještě nedávno věřil, že jeho soupeři budou pocházet z vrcholu žebříčku a na souboj s Vlčkem neměl ani pomyšlení. Naopak pro Zbyňka je „Baba Jaga“ ideální oponent na pořádně dynamické nastartování kariéry. I když by to před rokem nikdo neřekl, je tento souboj momentálně absolutně reálnou záležitostí.

„Když už ti organizace umožní bojovat pod jejich vlajkou, tak se snad nevzdám kvůli tomu, že soupeř utíká a mě to nebaví. To neexistuje! Jeho výkonnost je v poslední době hrozná. Říkal, že má problémy. Na Štvanici složí rukavice a týden na to vezme zápas? Asi nebude úplně stabilní,“ zpochybnil Mikuláškovo duševní zdraví Vlček. Jak se celá situace vyvine, to je ve hvězdách, ale pokud si „Baba Jaga“ nechá líbit podobné útoky od absolutního nováčka MMA scény, může se jít rovnou přihlásit na úřad práce.

Zdroj: YouTube jsemoliverDalší články