Sleduj nás

UFC - Vera Marlon - Saenz Frankie

UFC - Vera Marlon - Saenz Frankie

Jedna z posledních možností vidět v akci 38letého veterána Frankie Saenze bude nyní o víkendu, kdy jej čeká v rámci UFC Fight Night 148 Jihoameričan Marlon Vera. Druhý jmenovaný působí v UFC od roku 2014 a zvládl zatím deset zápasů s pozitivní bilancí 6 výher a 4 porážky. Nejznámější jméno, které dokázal porazit, je Angličan Brad Pickett. V loňském roce najel na vítěznou vlnu a v posledních dvou zápasech dokázal vyhrát před limitem.

Frankie Saenz má momentálně také dva úspěšné zápasy v řadě. Ukončil tím špatnou sérii, kdy po prohře s Faberem nezvládl i další dva zápasy. Celkově to má v UFC 5 výher a 3 prohry. Nyní si očividně věří, protože se sám nabídl jako náhrada za zraněného Thomase Almiedu.

Vera Marlon vs. Saenz Frankie v souboji na UFC


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Pro nás je ale velký favorit Marlon Chito Vera, který nikdy neprohrál před limitem. V posledním zápase s Cannettim se potvrdilo, že má opravdu tvrdou bradu. Argentinský soupeř vysypal v první kole hotovou kanonádu, Vera vše v klidu přečkal a unaveného borce v dalším kole uškrtil. V tomto duelu bude navíc Saenz bojovat s hendikepem ve výšce i dosahu. Celkově je Vera kvalitnější a komplexnější bojovník, který ve 26letech může pomýšlet na nejvyšší mety.Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži