Sleduj nás

UFC - Vera Marlon - Saenz Frankie

UFC - Vera Marlon - Saenz Frankie

Jedna z posledních možností vidět v akci 38letého veterána Frankie Saenze bude nyní o víkendu, kdy jej čeká v rámci UFC Fight Night 148 Jihoameričan Marlon Vera. Druhý jmenovaný působí v UFC od roku 2014 a zvládl zatím deset zápasů s pozitivní bilancí 6 výher a 4 porážky. Nejznámější jméno, které dokázal porazit, je Angličan Brad Pickett. V loňském roce najel na vítěznou vlnu a v posledních dvou zápasech dokázal vyhrát před limitem.


Frankie Saenz má momentálně také dva úspěšné zápasy v řadě. Ukončil tím špatnou sérii, kdy po prohře s Faberem nezvládl i další dva zápasy. Celkově to má v UFC 5 výher a 3 prohry. Nyní si očividně věří, protože se sám nabídl jako náhrada za zraněného Thomase Almiedu.

Vera Marlon vs. Saenz Frankie v souboji na UFC

Pro nás je ale velký favorit Marlon Chito Vera, který nikdy neprohrál před limitem. V posledním zápase s Cannettim se potvrdilo, že má opravdu tvrdou bradu. Argentinský soupeř vysypal v první kole hotovou kanonádu, Vera vše v klidu přečkal a unaveného borce v dalším kole uškrtil. V tomto duelu bude navíc Saenz bojovat s hendikepem ve výšce i dosahu. Celkově je Vera kvalitnější a komplexnější bojovník, který ve 26letech může pomýšlet na nejvyšší mety.Další články