Sleduj nás

UFC - VanZant Paige - Ostovich Rachael

UFC - VanZant Paige - Ostovich Rachael
Ozdobou UFC Fight Night 143 bude souboj krásné Rachel Ostovich s ještě hezčí Paige VanZant. Ostovich kromě několika zápasů v Invictě absolvovala v UFC 2 duely s vyrovnaným skóre. Navíc se představila v 26. řadě The Ultima Fighter, kde se probojovala do druhého kola.

Paige je na tom se zkušenostmi o dost lépe. Po počátečním raketovém rozjezdu se sice trochu zasekla a tříštila svou pozornost do mnoha nesportovních aktivit (taneční soutěž a marketingové akce), ale i tak má za sebou bitvy s top bojovnicemi, jako je třeba Rose Namajunas.

VanZant Paige vs. Ostovich Rachael na UFC 143

V čem bude největší rozdíl? To je postoj. Ostovich není špatná, ale VanZant je o pár levelů jinde. Dokáže vytáhnout spoustu překvapivých úderů a na to nebude mít Ostovich odpověď. Navíc není vůbec jasné, v jaké bude psychické pohodě. Rachel zhruba před dvěma měsíci napadl její manžel a způsobil jí frakturu v obličeji. Tato nepříjemná událost se musela v přípravě na zápas projevit a spolu s větší kvalitou VanZant dělá tato okolnost z Ostovich outsidera tohoto zápasu. Kurz na výhru Paige VanZant je 1.51.


Další články