Sleduj nás

UFC - Teymur Daniel - Fishgold Chris

UFC - Teymur Daniel - Fishgold Chris

Pražská karta UFC nabídne souboj dvou evropských zástupců v pérové váze. Na jedné straně oktagonu bude švédská raketa David Teymur a na druhé anglický dřevorubec Chris Fishgold.

Oba borci se hodně liší stylem i cestou, kterou se do nejlepší ligy světa vydali. Teymur je výborný thaiboxer a za oceán vyrazil poměrně v rané fázi své MMA kariéry. Fishgold se rozhodl déle sbírat zkušenosti v evropských asociacích a do UFC přestoupil až jako šampion Cage Warriors Fighting Champioship.

Teymur Daniel vs. Fishgold Chris v zápase na akci UFC


Co mají ale oba společného, to je atraktivní způsob boje bez velkého taktizování. Dá se očekávat, že i v O2 areně předvedou akční podívanou. Pro bookmakery je velký favorit Fishgold a nám nezbývá, než jim dát tentokrát za pravdu.

Teymur bude mít obrovské problémy s Fishgoldovým grapplingem. Ten je schopný dostat na zem prakticky kohokoliv a výborně ho tam kontrolovat. Teymurův styl, kdy se snaží stále tlačit vpřed, mu tuto úlohu ještě usnadní. První strh bude otázka několika desítek vteřin a na zemi se projeví velký rozdíl ve zkušenostech při tomto způsobu boje. Očekáváme výhru Fishgolda pravděpodobně díky úspěšné submisi.Další články