Sleduj nás

UFC - Struve Stefan - Rogerio de Lima

UFC - Struve Stefan - Rogerio de Lima

Hlavní předzápas, při kterém se otřese celá hala, nabídne srážku dvou kolosů. Nejvyšší zápasník historie UFC Stefan Struve si to rozdá s Brazilcem Marcosem De Limou. Struve je už ve třiceti letech opravdovou legendou. Na kontě má 39 zápasů a pouze 11x odcházel zklamaný. Zvládl porazit taková jména jako Stipe Miocic, Antonio Silva a Antonio Rogerio Noqueira. V posledních letech ale podlehl různým zraněním, což je jeden z důvodů poklesu jeho výkonnosti, což se projevilo 3 prohranými zápasy v řadě.

Hlavní předzápas, při kterém se otřese celá hala, nabídne srážku dvou kolosů.

Marcos De Lima určitě nemá takové renomé jako jeho holandský soupeř, ale s aktuální výkonností je na tom lépe. Ještě v kategorii do 93 kilogramů zvládl porazit dobře známého Grizzlyho Kimbala, následně sice prohrál s Ovince St. Preux, ale potom si De Lima poradil s Polákem Adamem Wieczorkem. To už bylo v těžké váze, ve které Marcos zůstal.


Zápas je hodně nečitelný na tipování, ale větší důvěru v nás vzbuzuje De Lima. Struve je stále hodně nebezpečný na zemi. Submision zvládl ukončit 17 zápasů a repertoár jeho technik je opravdu pestrý. De Lima vyznává agresivní způsob boje, dokáže dobře zaboxovat a kombinace zavírá tvrdými lowkicky. Navíc bude pohyblivější. Kurz na De Limu je 1.85, což určitě využijeme.


Další články