Sleduj nás

UFC - Rivera Jimmie - Sterling Aljamain

UFC - Rivera Jimmie - Sterling Aljamain

UFC ESPN 1, které hostí Phoenix, má jako hlavní zápas velký návrat Caina Velaquze v souboji s Francisem Ngannou. Nabitá akce nabídne i zajímavou bitvu v bantamu, kde Jimmie Rivera vyzve Aljamaina Sterlinga.

UFC ESPN 1, které hostí Phoenix

„Funk Master“ Sterling je kvalitní, ale také hodně nevyzpytatelný zápasník. Momentálně má dvě výhry v řadě, Bretta Johnse porazil na body a Cody Stamanna upáčil. Díky jeho atraktivnímu stylu se na jeho zápasy dobře dívá, je hodně všestranný a prohrává pouze s úplně top borci divize. K jeho smůle Jimmie Rivera mezi špičku patří, proto očekáváme, že přijde čtvrtá Sterlingova prohra kariéry.


Rivera za deset let v oktagonu prohrál pouze dvakrát. Jednou v roce 2008 na body a loni v červnu trochu smolně s Marlonem Moraesem po kopu do hlavy. Jinak přidává jednu výhru za druhou, nedisponuje stejným stylem jako Sterling a bojovat s ním je opravdu za trest. Má výborné oko a hlavně neustále tlačí soupeře a nutí ho k chybám. V tomto zápase to nebude jinak a „El Terror“ Rivera zaznamená další triumf.


Další články