Sleduj nás

UFC Praha O2 arena: Fight card, kompletní informace a výsledky

UFC Praha O2 arena: Fight card, kompletní informace a výsledky

UFC konečně vůbec poprvé zavítá do Prahy. Galavečer s názvem UFC Fight Night Prague 2019 se bude konat 23. února v pražské O2 aréně. Pro české MMA se jedná o obrovský úspěch. Celkem se bude jednat už o 148. pokračování UFC Fight Night.

O2 arena a pořadatelé UFC Praha: Komunikace je náročná

Fanoušci bojových sportů se mohou těšit na vynikající zápasníky. Jednou z potvrzených zápasnic je i jediná Češka v prestižní organizaci UFC Lucie Pudilová. Spekuluje se i o zápasu Karlose Terminátora Vémoly s Attilou Véghem. Případně se rovněž jedná s Jiřím "Denisou" Procházkou. Jisté ovšem je, že v O2 aréně se představí skutečná česká špička. Poslední dobou se rovněž vyrojily spekulace o příjezdu Conora McGregora.Ten ovšem do Prahy nezavítá.


„Cestu k UFC jsme započali někdy před třemi lety. Jednalo se o první kontakt, který vzešel z naší strany. Takže se to podařilo po dlouhém snažení,“ uvedl Jaroslav Svoboda, šéf programového oddělení O2 areny. „K tomu, že se podařilo UFC přesvědčit, samozřejmě pomohly úspěšné galavečery organizace XFN a v listopadu turnaj Oktagon 10. Byly to akce, které ukázaly, jak rychle rostoucím sportem tu MMA je. A vnímá to samozřejmě i UFC, které dlouhodobě kolem České republiky nenápadně našlapuje,“ dodal Svoboda.

Komunikace s UFC je velmi náročná. Za dobu vyjednávání s O2 arenou kvůli akcím po celém světě organizátoři slavné značky vystřídali několik časových pásem. Minulý pátek dorazil do Prahy plně profesionální tým, který má na starost produkci a televizní záležitosti. Během tří hodin došlo k nastavení celé akce z pohledu diváků a televize. Jednání prý bylo velmi intenzivní a bylo znát, jak je si UFC vědoma své pozice na trhu. „UFC je dobře namazaný stroj. Ač mají na přípravu jen tři měsíce, oni dobře vědí, co chtějí. Věřím, že to skvěle zvládneme,“ doplnil Schaffer.


UFC Praha: Kompletní informace a fight card

Fight card na UFC v Praze pro vás bude průběžně aktualizovat. Před začátkem akce zde naleznete kompletní program tohoto galavečeru MMA. Soupiska pražského UFC je skutečně nabitá.

Hlavní karta (Živě na Nova Sport 2)

Jan Blachowicz vs. Thiago Santos
Marcos Rogerio de Lima vs. Stefan Struve
Gian Villante vs. Michal Oleksiejczuk
Liz Carmouche vs. Lucie Pudilova
John Dodson vs. Petr Yan
Magomed Ankalaev vs. Klidson Farias de Abreu


Prelims (Živě na Nova Sport 2)

Carlo Pedersoli vs. Dwight Grant
Chris Fishgold vs. Daniel Teymur
Veronica Macedo vs. Gillian Robertson
Damir Hadzovic vs. Marco Polo Reyes
Michel Prazeres vs. Ismail Naurdiev
Diego Ferreira vs. Rustam Khabilov
Damir Ismagulov vs. Joel Alvarez

UFC Praha 2019: Pudilova Lucie vs Carmouche Liz

Prvním potvrzeným zápasem pro UFC v Praze je zápas Lucie Pudilové proti známé bojovnici Liz Carmouche. Zápas bude ozdobou vůbec prvního UFC, které se koná v Praze. Česká bojovnice je podle bookmakerů outsiderkou. Není se ostatně co divit. Carmouche, které se přezdívá Girl-Rilla, má za sebou zápas i s takovou hvězdou jako je Ronda Rousey. Lucie Pudilová se ovšem před českým publikem nenechá zaskočit a ukáže svou parádní formu z posledních zápasů.

UFC Praha 2019 vstupenky

Vstupenky na UFC Praha je možné pořídit v předprodeji, který pro členy Fight Clubu UFC startuje už 5. prosince. Od 6. prosince si lístky mohou pořídit odběratelé newsletteru UFC. Následující den 7. prosince půjdou vstupenky do běžného prodeje. Vstupenky je možné zakoupit rovněž na bazarových portálech jako je Bazos.cz. Ceny vstupenek začínají na 990 Kč. Kompletní ceny vstupenek jsou následující:


3990 CZK
3290 CZK
2790 CZK
2190 CZK
1890 CZK
1690 CZK
1490 CZK
1290 CZK
990 CZK

Livestream, online, sledovat živě zdarma, přímý přenos

UFC Praha bude samozřejmě vysíláno živě v televizním přenosu. S největší pravděpodobností se bude galavečer UFC Fight Night vysílat prostřednictvím televize Nova Sport, nebo O2 sport.


Další články