Sleduj nás

UFC Praha: Kompletní informace

UFC Praha: Kompletní informace
V únoru se čeští fanoušci dočkají jednoznačně největšího galavečera bojových sportů v historii, který se kdy pořádal v České republika a bude se jmenovat UFC Fight Night Prague. Tuto akci bude pořádat UFC, tedy nejprestižnější organizace sdružující MMA bojovníky.

Galavečer s názvem UFC Fight Night Prague se bude konat 23.února 2019 v pražské O2 aréně. Ještě před rokem by si sotva někdo z českých fanoušků dokázal představit, že akce nejprestižnější organizace UFC bude k vidění na české půdě. Je to také důkaz toho, že čeští MMA bojovníci mají ve světě dobré jméno a pomalu začínají do této obdoby fotbalové Ligy mistrů nakukovat.

UFC v Praze!


O tom, jak prestižní událost budeme moci vidět, svědčí i to, že příští rok se v Evropě budou konat jen dva UFC galavečery. Ten druhý bude v hlavním evropském městě MMA, potažmo UFC, Londýně. Praha byla zvolena rovněž díky její dobré geografické poloze. Ale přesto se očekává, že v hledišti budou především čeští diváci.

Program zápasů UFC Fight Night Prague není ještě v tuto chvíli definitivní, ale jedno je jisté. Určitě se můžeme těšit na vynikající zápasy a nejspíše se nám představí nejužší česká špička. V prestižní organizaci UFC aktuálně působí jediná Češka, Lucie Pudilová, a právě její zápas je již potvrzený. Dá se předpokládat, že se nám také představí Karlos Terminátor Vémola. Jeho soupeřem bude pravděpodobně špičkový slovenský fighter, Attila Végh. Čeští fanoušci rovněž chtějí vidět zápas Jiřího „Denisa“ Procházky. Ten si udělal velmi dobré jméno v japonské organizaci Rizin. V kuloárech se mluví o tom, že se v České republice představí mnoho ruských bojovníků.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Vstupenky na UFC Fight Night Prague jsou v prodeji a galavečer je v tuto chvíli již téměř vyprodaný. Nejlevnější vstupenky stojí 990 Kč a pokud chcete být zápasníkům co nejblíže, tak budete ze své kapsy muset vytáhnout až 3990 Kč.

Všichni fanoušci také mají možnost zakoupit si VIP vstupenky přímo do první a druhé řady pod oktagon a doslova tak na sebe nechat stříkat krev MMA zápasníků. Cena VIP vstupenek na galavečer UFC Fight Night Prague začíná na 17 500 Kč. V případě, že si takové vstupenky zakoupíte, tak nejen, že pro vás bude připraveno občerstvení, ale budete mít i příležitost se třeba s MMA zápasníky vyfotografovat a nebo si před galavečerem prohlédnout oktagon.


Každá česká sázková kancelář v čele s Fortunou a nebo Tipsportem by jistě stála o partnerství, ale bohužel nejspíše všichni budou mít smůlu. Organizace UFC má totiž své vlastní partnery a o spojení s našimi místními sázkovými kancelářemi tak pravděpodobně nebude mít zájem. Některé z těchto partnerů jsme již jistě mohli vidět již na XFN v Bratislavě v polovině listopadu letošního roku.

Další články