Sleduj nás

UFC odhalilo dva titulové boje pro turnaj v Manchesteru. K obhajobě se vrací Edwards i Aspinall

UFC odhalilo dva titulové boje pro turnaj v Manchesteru. K obhajobě se vrací Edwards i AspinallFoto: UFC

A je to oficiální! Alex Pereira definitivně zůstává v divizi polotěžké váhy, což znamená, že bude čelit buďto Jiřímu Procházkovi, anebo Magomedovi Ankalaevovi.

Hlavní karty pro turnaj UFC 304 konaný letos v létě v Manchesteru nám odhalil sám Dana White. Ten skrze své sociální sítě oznámil, že do boje povolává oba britské šampiony, a sice Leona Edwardse (velterová váha) a Toma Aspinalla (držitel dočasného titulu v těžké váze). Oba borci budou bavit domácí publikum v titulových obhajobách v zaplněné Co-op Live Areně.

„Dámy a pánové, je to tady. Šampion Leon Edwards, který dvakrát zvládl přemoct obávanou ‚Nigerijskou noční můru‘ v podobě Kamaru Usmana, se před domácím publikem pokusí zastavit dalšího chladnokrevného a hladového nájezdníka. Tím není nikdo jiný než Belal Muhammad, který v UFC tahá sérii devíti výher v řadě. Čí série bude pokračovat a čí naopak bude přetržena? Sám jsem opravdu moc zvědavý!“ lákal Dana White diváky na velkou letní bitvu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

A to není všechno. Ač je to sice neobvyklé, k obhajobě svého dočasného opasku se pustí i těžkotonážní šampion Tom Aspinall. „Tom bude čelit bojovníkovi, jehož zkušenosti jsou ostré jako břitva. Není jim nikdo jiný než Curtis ‚Razor‘ Blaydes, který vstoupí do nepřátelského teritoria, kde se pokusí naplnit svůj dlouholetý sen!“ oznámil Dana White druhou mistrovskou bitvu.

Ke všemu podstatnému dojde 27. července v Manchesteru. Vzhledem k lokaci nebudou na kartě chybět ani další Britové, jako je například nový oblíbenec fanoušků Paddy „The Baddy“ Pimblett, který se v posledních dnech pustil do ostrého sporu s veteránem Bobbym Greenem. Dana White se jejich spor rozhodl uzavřít zápasem, ve kterém se ukáže, čí argumenty budou silnější. Nebudeme si nic nalhávat, pakliže se naplní papírové předpoklady, Paddy si dojde k další jasné výhře, ale uvidíme…Další články