Sleduj nás

UFC - O Malley Sean - Wineland Eddie

UFC - O Malley Sean - Wineland Eddie

Jubilejní UFC 250 má na hlavní kartě zápas populárního huliče Seana O'Malleyho a zlého chlapce Eddieho Winelanda.

Tento pětatřicetiletý Američan má bilanci čtyřiadvacet výher a třináct porážek, kdy 63 % vítězství získal knockoutem. Eddie má v průměru 3.41 významných úderů za minutu s přesností 29 %. V posledním zápase se předvedl ukázkovým KO, když na konci druhého kola sestřelil Grigoryho Popova. Wineland nebyl v posledních letech příliš aktivní, a proto ho čeká teprve čtvrtý zápas za poslední tři roky. Díky svému základu z wrestlingu si dokáže dobře poradit v klinčích i u pletiva, ale nejvíce se spoléhá na své tvrdé pěsti.

O'Malley Sean vs. Wineland Eddie

Sean Sugar O'Malley je doposud neporaženým borcem, který si připsal již jedenáct výher, z toho 64 % vítězství přišlo po KO. Na soupeře vyšle 6.87 signifikantních úderů za minutu s přesností 57 %. Letos jej čeká již druhý zápas. Poslední dva roky si musel dát od zápasení pauzu z důvodu pozitivního testu na THC. Návrat na UFC 248 se mu povedl ve velkém stylu. Svého oponenta Jose Alberto Quinoneze totálně rozebral již v prvním kole a ukončil přesným kopem na hlavu. Kromě obvyklé gáže shrábnul i padesát tisíc dolarů za výkon večera. Sugar je v pouhých pětadvaceti letech pasován na budoucího šampiona divize a jednu z vycházejících hvězd celé organizace. Těží hlavně ze svých fyzických parametrů a velké kreativity. Většina knockoutů přišla právě po úderech, které jeho soupeři vůbec nečekali.

O'Malley podle nás v tomto zápase potvrdí papírové předpoklady a svého soupeře jasně předčí ve všech aspektech boje. Podobný názor na to mají i bookmakeři, a proto se kurz na Seanovu výhru nachází velmi nízko. Lepší variantou je sázka na O'Malleyho výhru TKO/KO. Zde se kurz pohybuje okolo 1.90.Další články