Sleduj nás

UFC - Michel Prazeres - Ismail Naurdiev

UFC - Michel Prazeres - Ismail Naurdiev

UFC Fight Night v Praze mělo původně představit zápas Prazeres vs. Emeev, ale bohužel ruského borce vyřadilo zranění, proto dostal šanci rakouský mladík Narduiev. Chvíli se sice spekulovalo, že náhradou bude domácí bojovník, ale vedení UFC nakonec upřednostnilo Ismaila.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Ten má všechny předpoklady, aby se z něj v budoucnu stala opravdová hvězda. Momentálně má bilanci 17 výher a pouze 2 porážky. Ukázal se ve 4 zápasech v ruské ACB a 3x zvítězil. Na galavečeru XFN 16 smetl jiného Brazilce za 36 vteřin.

Michel Prazeres a Ismail Naurdiev se střetnou v UFC


Tentokrát ale narazí na opravdovou kvalitu a zkušenost jménem Prazeres. Ten má v 37letech 26 výher a jen 2 porážky. Naposledy ho porazil v roce 2015 titulový aspirant Kevin Lee a od té doby má 8 triumfů. Karty v tomto zápase budou rozdány jasně. Ismail má slušnou výškovou převahu, bude se snažit držet distanc a využívat efektivně údery. Jakmile se mu to chvíli nepovede, přijde strh a na zemi už to bude hra na jednu branku. Prazeres je submision specialista, dokázal takto ukončit 11 zápasů a pokud se Narduievovi nepovede šťastný úder, skončí uškrcený i on.


Další články