Sleduj nás

UFC má zápas pro Gaethjeho. Na stejné akci se objeví Jones a možná i Procházka

UFC má zápas pro Gaethjeho. Na stejné akci se objeví Jones a možná i Procházka
UFC 282 bude galavečerem velkých jmen. Potenciálně se řeší Jon Jones, Jiří Procházka, Robbie Lawler, ale i Justin Gaethje.

Držme se toho, co je prakticky oficiální. Bojovníky potvrzený duel je mezi Robbiem Lawlerem a Santiagem Ponzinibbiem. Slovně zde potvrdili svou účast Jon Jones se Stipem Miocicem a ještě se řeší, zdali zde bude účinkovat i Jiří Procházka s Gloverem Teixeirou, anebo zdali budou přesunuty na leden do Brazílie.

Server ESPN navíc promluvil, že tuto na oko nabitou kartu doplní další hvězdný pár. Bývalý dočasný šampion lehké váhy Justin Gaethje se střetne s Rafaelem Fizievem. Ten se aktuálně nese na vlně šesti výher, přičemž tu poslední si připsal proti Rafaelu dos Anjosovi, jehož letos v červenci knokautoval zkraje pátého kola.

Poslední titulové tažení


Justin Gaethje je na bojové poměry stále ještě poměrně mladý, ale podobně jako Khabib, ani on se v této drsné branži nehodlá zdržet dlouho. Proto již předem avizoval, že nyní vloží všechny své zbývající síly do poslední titulové mise. Buďto se mu zadaří a zakončí své tažení mistrovským pásem, anebo jej příští porážka pošle do důchodu. A to klidně již ta proti Fizievovi.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články